Založení virtuálního sídla

Úspěšnost podnikání závisí na mnoha různých faktorech, některé z nich ovlivnit můžeme, jiné bohužel ne.

Jednou z věcí, kterou ovlivnit můžete je prestiž vaší firmy, která je důležitá skoro při každému businessu, ať už vás živí internetový prodej mobilů Samsung anebo tvorba webových stránek. Jednou z vlastností, která dokáže prestiž ovlivnit je právě sídlo vaší firmy.

Nejen pro zahraniční klienty je určitě důvěryhodnější firma, která sídlí v některém z velkých měst, než ta, která sídlí v neznámém menším městě či vesnici.

Ne každý, kdo podniká, však může a chce sídlit ve větším městě. Z toho důvodu se objevila zajímavá služba, která nabízí tzv. virtuální sídlo na prestižní adrese.

Virtuální adresa je pouze údaj, který bude uvedený v obchodním rejstříku jako vaše sídlo, vy však můžete klidně podnikat na jiné straně republiky.

Na uvedené adrese však můžete mít schránku a odebírat tam poštu. V případě, že byste se potřebovali ve vašem sídle sejít s klienty je možné si pronajmout zasedací prostory.

Založení virtuálního sídlaTento způsob podnikání je pro mnoho firem účinnější a zajímavý. Plno podnikatelů dnes totiž všechny své zakázky realizuje po internetu a tak nevyžadují mít kamennou pobočku. Pouze v nejnutnějších případech pak využívají zasedacích místností.

Vlastní virtuální sídlo má tak výhodu nejen ve zvýšení prestiže, ale také v úspoře finančních prostředků, které byste jinak platili za pronájem kanceláří.

Toto sídlo sice není plnohodnotná náhrada v případě, že chcete mít vlastní kanceláře a více zaměstnanců, ovšem pro firmy, které využili levného zakládání sro společností a snaží se podnikat „nízkorozpočtově“ je toto řešení ideální. Změnit své sídlo nakonec můžete vždy, není to nijak komplikovaný a zdlouhavý proces.

Napsat komentář