Kreditní karta Citi Life

Rádi byste získali kreditní kartu Citi Life? Dobrá volba, jedna z nejlepších na českém bankovním trhu. Co pro to máte udělat?

Roční poplatek za kreditní kartu Citi Life je pouhých 600 korun, měsíční výpis stojí dalších devatenáct korun. Náklady tedy skutečně nejsou horentní, úroková sazba pro bezhotovostní platby činí pouhých 24 procent.

Kreditní karta Citi Life Citi kreditní karta nabízí čerpat finanční prostředky až do šesti set tisíc korun. Peníze lze z karty velmi snadno převést na bankovní účet, stačí o to jen zažádat na pobočce. Bohužel se však neposkytuje takzvaný Cashback.

Pokud chcete získat Kreditní kartu Citi Life, musíte mít minimální čistý měsíční příjem na dvanácti tisících korunách, věk od 21 let a zaměstnanecký poměr či vlastnictví statutu OSVČ. Ano, nic více není třeba. Získat Kreditní kartu Citi Life je opravdu takto snadné!

Navíc, první rok vedení kreditní karty Citi Life je pro všechny nové zákazníky zdarma. V ceně je navíc velmi zajímavý prémiový systém, díky němuž můžete ušetřit docela obstojné finanční prostředky a nevyplatí se jej tedy opomíjet.

Měsíčně například můžete získat dvě procenta slevového bonusu z každého nákupu až do celkové výše dvou tisíc korun.

Ať už to bude při placení v noblesní restauraci nebo při nákupech, Citi karta má své opodstatnění vždycky.

Navíc můžete využít celé řady zajímavých slev, restaurace, obchody specializované na sportovní vybavení nebo cestovní kanceláře, zde všude lze zmíněnou slevu čerpat.

O právě tu svou kreditní kartu Citi Life navíc můžete požádat z pohodlí domova, pomocí krátkého kontaktního formuláře skrze webové stránky www.citikarta.cz.

Navíc můžete získat 250 korun Citi Life prémii, když zažádáte o svou kartu online a alespoň jednou během následujících třiceti dní použijete platební kartu k jejímu pravému účelu.

Napsat komentář