XS půjčka

Několikrát do roka se na trhu s malými krátkodobými půjčkami objeví nová firma, poskytovatel anebo jen úvěrový produkt, který se snaží předčít konkurenci a přinést zajímavou nabídku, která osloví co nejvíce klientů.

Mnoho ze zákazníků nebankovních společností totiž není svým poskytovatelům naprosto loajální a je tak možné je přetáhnout k nové rychlé půjčce. A právě tohle se snaží dokázat i Provident Financial se svojí XS půjčkou.

Pojďme se detailně podívat na to, co to vlastně XS půjčka je, jak je výhodná a komu bychom ji doporučili.

Nová XS půjčka až na 12 týdnů

XS půjčka recenzeV nebankovním sektoru můžete najít množství SMS půjček od malé půjčky od Perfect Money až po Ferratum půjčku, kterou si můžete sjednat až na 3 měsíce.

Kromě Ferratum Bank ovšem většina poskytovatelů nabízí sms půjčky před výplatou spíše na kratší dobu, většinou do jednoho měsíce.

To je první odlišnost, kterou XS Půjčka přinesla. Provident Financial nabízí skrze XS Půjčku všem klientům možnost vypůjčení peněz až na dobu 12 týdnů, což jsou zhruba 3 měsíce, podobně jako u Ferratum.

U Ferratum je ovšem tahle doba splatnosti zpoplatněna, takže si za vypůjčení připlatíte nemalé částky.

U XS půjčky je ovšem 12ti týdenní splatnost základní varianta, za kterou si připlácet nemusíte.

XS půjčka až do 15 000 Kč před výplatou na cokoliv

I když se XS půjčka řadí mezi malé rychlé půjčky před výplatou, můžete si díky ní půjčit až 15 000 Kč, což už není tak malá suma. Minimální částka, kterou si lze formou XS půjčky vypůjčit je potom 1000 Kč.

Velkým rozdílem, mezi XS půjčkou a ostatními krátkodobými úvěry, jako je třeba Japonská půjčka či Kredito24 půjčka je to, jaké platební metody a metody splácení jsou u tohoto úvěrového produktu dostupné.

Většinou si totiž lze půjčit peníze pouze převodem na bankovní účet. U XS půjčky je možné ovšem jak nechat si převést peníze na účet, tak i zvolit předání peněz v hotovosti.

Díky síti obchodních zástůpců od Provident je tedy možné rychle a bezpečně získat XS půjčku ihned na ruku.

Akční první půjčka na měsíc zdarma

Patříte mezi ty, kterým momentálně chybí pár tisíc a potřebovali byste si půjčit, abyste odložili svoji problematickou situaci? Není problém, díky XS půjčce si lze půjčit až 15 000 Kč na měsíc zadarmo.

XS půjčka má totiž do konce září roku 2015 nabídku půjčky zdarma. Pokud si zde půjčíte a podaří se vám splatit vypůjčenou částku do 1 měsíci od vyřízení žádosti, nemusíte platit žádné úroky ani navýšení.