Japonská půjčka – okamžitá blesková půjčka

Jistě jste se už párkrát dostali do situace, kdy vám chybělo pár tisíc korun a potřebovali jste si rychle vypůjčit. Často jde opravdu jen o malé částky – 500, 1000 nebo 2000 Kč.

Ale i tak není někdy jiná možnost, než si tyto peníze vypůjčit od specializované firmy.

Banky totiž takhle malé půjčky a úvěry nenabízí, zaměřují se na spotřebitelské úvěry od 20 000 Kč anebo na hypotéky v hodnotě milionů korun.

Japonská půjčkaPokud hledáte malou rychlou půjčku, která vám zajistí menší částku v hodnotě tisíci korun, pak musíte hledat jinde.

Bleskové menší půjčky nabízí nebankovní společnosti jako je například Ferratum či Crediton, o kterých jste už možná slyšeli.

Před nějakou dobou se na tento trh dostal i produkt Click Credit od známé nebankovní společnosti Home Credit, ovšem právě Click Credit se v letošním roce transformoval a vznikl tak úvěr s novým názvem – Japonská půjčka.

Ověření do 1 minuty

Když se řekne blesková půjčka, člověk si představí, že bude mít peníze opravdu rychle, ovšem často to takhle neplatí. Japonská půjčka je ovšem trochu výjimka, protože v tomhle to u nich neplatí.

Podle jejich nabídky na webu vám můžou automaticky schválit půjčku už do minuty a peníze vyplatit už do 10 minut (pokud není víkend a banky jsou zavřené). Tyto expresní služby u nás nabízí málokdo.

Japonská půjčka až do 15 000 Kč

aeropujcka

Ještě předtím, než se tato malá okamžitá půjčka dostala na trh, znali jsme ji všichni pod názvem Click Credit. Šlo o předchozí typ půjčky, který se lišil například v tom, že jste si zde mohli půjčit maximálně 5000 Kč.

Recenze a hodnocení půjčky:

U Japonské půjčky došlo ovšem k navýšení a vy tak máte šanci půjčit si i více a to dokonce až 15 000 Kč. Tohle je už rozhodně zajímavější částka a proto Japonská půjčka osloví určitě více zákazníků a nejen ty, kterým chybí aktuálně před výplatou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *