Japonská půjčka – okamžitá blesková půjčka

Jistě jste se už párkrát dostali do situace, kdy vám chybělo pár tisíc korun a potřebovali jste si rychle vypůjčit. Často jde opravdu jen o malé částky – 500, 1000 nebo 2000 Kč.

Ale i tak není někdy jiná možnost, než si tyto peníze vypůjčit od specializované firmy.

Banky totiž takhle malé půjčky a úvěry nenabízí, zaměřují se na spotřebitelské úvěry od 20 000 Kč anebo na hypotéky v hodnotě milionů korun.

Japonská půjčkaPokud hledáte malou rychlou půjčku, která vám zajistí menší částku v hodnotě tisíci korun, pak musíte hledat jinde.

Bleskové menší půjčky nabízí nebankovní společnosti jako je například Ferratum či Crediton, o kterých jste už možná slyšeli.

Před nějakou dobou se na tento trh dostal i produkt Click Credit od známé nebankovní společnosti Home Credit, ovšem právě Click Credit se v letošním roce transformoval a vznikl tak úvěr s novým názvem – Japonská půjčka.

Ověření do 1 minuty

Když se řekne blesková půjčka, člověk si představí, že bude mít peníze opravdu rychle, ovšem často to takhle neplatí. Japonská půjčka je ovšem trochu výjimka, protože v tomhle to u nich neplatí.

Podle jejich nabídky na webu vám můžou automaticky schválit půjčku už do minuty a peníze vyplatit už do 10 minut (pokud není víkend a banky jsou zavřené). Tyto expresní služby u nás nabízí málokdo.

https://www.youtube.com/watch?v=Iqw3_pQ5H7U

Japonská půjčka až do 15 000 Kč

aeropujcka

Ještě předtím, než se tato malá okamžitá půjčka dostala na trh, znali jsme ji všichni pod názvem Click Credit. Šlo o předchozí typ půjčky, který se lišil například v tom, že jste si zde mohli půjčit maximálně 5000 Kč.

Recenze a hodnocení půjčky:

U Japonské půjčky došlo ovšem k navýšení a vy tak máte šanci půjčit si i více a to dokonce až 15 000 Kč. Tohle je už rozhodně zajímavější částka a proto Japonská půjčka osloví určitě více zákazníků a nejen ty, kterým chybí aktuálně před výplatou.

Napsat komentář