Výpůjčka peněz online

Stále více lidí v poslední době využívá nejrůznějších půjček a to i bez rizika toho, že dluh nesplatí. Díky transparentním podmínkám a poplatkům u poskytovatelů úvěrů si dopředu spočítáte, kolik vás výpůjčka peněz bude stát a kolik za navýšení přeplatíte. V dnešní době si lze vyřídit úvěr i po internetu, což je mnohdy rychlejší, pohodlnější ale také snadnější.

V případě, že budete mít zájem o vyřízení bankovní půjčky online, se bohužel nemůžete těšit na to, že vše vyřídíte přes internet. Jejich půjčky totiž často vyžadují dokládání formalit a také osobní schůzku na pobočce.

Alternativou jsou tedy v tomto případě nebankovní půjčky. Jedná se o úvěry od nebankovních společností, soukromníci sice své půjčky také inzerují online, ovšem sjednání bývá osobně.

Nebankovní společnosti, které vám půjčí přes internet vám mohou zajistit až několik desítek tisíc korun.

Vhodným příkladem je například úvěrová společnost Provident Financial, která nabízí půjčky od čtyř tisíc korun až do 80 000 Kč. Půjčit si u ní můžete na dobu několika desítek týdnů, což znamená jednak nižší pravidelné splátky, ale také více peněz zaplacených na úrocích.

Výpůjčka peněz online

V případě, že neradi na půjčce přeplácíte takové částky a stačí vám úvěr v menší hodnotě si můžete půjčit od poskytovatelů půjček.

Díky nim lze získat krátkodobé půjčky už od 500 korun a pokud si půjčíte správně, nemusíte napoprvé platit ani žádné úroky a poplatky navíc. Příkladem je například první půjčka od Ferratum, díky níž si lze vzít půjčku 3000 do výplaty aniž byste při splácení půjčky zaplatili nějaké navýšení.

Dalším výhodným úvěrem tohoto typu je rychlá SMS půjčka od Perfect Money. Tato česká nebankovní společnost vám totiž půjčí na týden už za poplatek 10 %. Oproti konkurenci je to někdy i 2x výhodnější úroková sazba.