Půjčka do výplaty složenkou do 5000

Jak řešit svoji finanční situaci, když je výplata ještě daleko, ale vám už dochází rezervy? Od koho si můžete půjčit, když vám chybí peníze do výplaty? V tomto článku se dozvíte několik informací o tom, jak si lze před výplatou půjčit rychle klidně 5000 – 10 000 korun.

Ti z vás, kteří už využívají nějaké bankovní služby si možná nemusí žádat ani o klasickou půjčku, ale mohou využít některé z doplňkových služeb u banky. Mezi ty patří jednak kreditní karta a pak také kontokorentní úvěr.

Bankovní úvěry

Kreditní karta funguje na poněkud jiném principu, než klasická debetní karta, kterou má většina klientů připojenou ke svému bankovnímu účtu.

Kreditka funguje jako revolvingový úvěr, peníze z karty tedy nejprve na úvěr čerpáte a poté je teprve na kartu vložíte (dluh splatíte).

U většiny kreditních karet existuje tzv. bezúročné období, což je doba, kdy můžete mít peníze z karty vypůjčené a neplatíte žádný úrok ani navýšení. Tato doba může být v některých případech i měsíc.

Půjčka do výplaty složenkou do 5000Kontokorent funguje velmi podobně. Stačí si tuto službu sjednat ke svému bankovnímu účtu a po schválení můžete čerpat peníze do mínusu. To, kolik si budete moci formou kontokorentu půjčit záleží jednak na službě, kterou jste si zvolili a také na vaší bonitě.

Bankovních služeb mohou totiž využívat především lidé s dobrou bonitou – tedy ti, jež mohou něčím ručit, mají dostatečně vysoké příjmy a neměli zápis v registrech dlužníků. Co však dělat, pokud mezi tyto lidi nepatříte a přesto byste si potřebovali několik tisíc před výplatou půjčit?

Nebankovní půjčky do 5 000 Kč

V takovém případě můžete vše vyřešit díky krátkodobým úvěrům z nebankovního sektoru. Nebankovní společnosti nabízí jak SMS půjčky poštovní poukázkou tak i půjčky na bankovní účet.

Vybrat si tedy můžete podle sebe – v případě, že vám záleží na rychlosti a máte bankovní účet doporučujeme ale rozhodně zvolit převod.

Většina nebankovních společností nabízí tyto půjčky až do 5000, nové půjčky do 3 000 Kč. Důvodem je to, že při první půjčce ještě není klient prověřený a nebankovní společnost tak netuší, zda se jedná o klienta s dobrou platební morálkou anebo naopak ne.