Nová SMS půjčka 2013

V roce 2013 můžete stejně jako loni využívat služeb několika nebankovních společností, které nově nabízí tzv. sms půjčky, tedy krátkodobé úvěry, které si lze sjednat i přes SMSku.

Jednou z úvěrových společností, u kterých si lze tento typ půjčky sjednat je Perfect Money, česká společnost s ručením omezeným.

Perfect Money patří mezi jednoho z mála poskytovatelů půjček, kteří nevyžadují dokazování bonity klienta. Znamená to tedy, že při požádání o půjčení peněz nemusíte například dokládat účel půjčky, mít ručitele či nemovitost do zástavy, platit poplatek předem anebo mít pravidelné příjmy.

Sjednání rychlé půjčky

Nová SMS půjčka 2013 od Perfect Money je klienty využívaná především tehdy, když jim chybí peníze před výplatou. Doba splatnosti u této půjčky je totiž jen pár týdnů. Zvolit si můžete ze tří typů:

  • Půjčka na týden – úrok 10%!
  • Půjčka na 14 dnů
  • Půjčka na 21 dnů

Nová SMS půjčka 2013Klientům, kteří si půjčují u Perfect Money poprvé nabízí tato úvěrová společnost menší půjčky a v hodnotě 1000, 1500 anebo 2000 Kč.

Až poté, co splatí dluh a zaplatí poplatek za půjčení peněz jim umožní zažádat si o vyšší sumu až do 5 000 Kč.

Doručení peněz

Půjčka Perfect Money je ideální pro ty, kteří si chtějí rychle půjčit, mají bankovní účet ale nechtějí si půjčovat v bance.

Sjednání a schválení této rychlé půjčky je totiž mnohem rychlejší a pohodlnější a přitom za půjčení zaplatíte pouze malou částku.

1 komentář u „Nová SMS půjčka 2013“

Napsat komentář