ViaSMS půjčka recenze, zkušenosti: Skutečně flexibilní úvěr?

Půjčka ViaSMS je flexibilní produkt, který pomáhá lidem překlenout těžké časy. Třeba v doby, kdy se vám zpozdí výplata a vy musíte uhradit splátky a režijní náklady, nebo se vám vypovědělo službu auto, lednice či pračka. Úvěr lze splatit celý i po částech. Schválení probíhá rychle a peníze můžete mít za pár minut na účtu. Při žádosti poskytovatel sděluje informace předem, včetně úroků a RPSN.

Vlastnosti ViaSMS půjčky

 • Nebankovní bezúčelná půjčka 1 000 až 60 000 Kč
 • První půjčka ve výši až 16 000 Kč zdarma
 • Půjčka na dobu 7 až 30 dní
 • Úrok od 0 % p.a.
 • RPSN od 0 %
 • Poskytnutí půjčky bez poplatku zdarma
 • Flexibilní doba splatnosti, úvěr lze splatit celý, po částech i předčasně
 • Okamžité posouzení žádosti
 • Peníze rychle na účtu
 • Pokud máte účet u Komerční banky, České spořitelny, Monety nebo Fio banky za pár minut
 • Vše vyřídíte online
 • Bez kontroly registru, i se záznamem v rejstříku trestů, stačí doložit příjem
 • Možnost půjčit si bez ručitele

Společnost ViaSMS

Společnost ViaSMS poskytuje rychlé nebankovní SMS půjčky. Patří do asociace APNÚ, která sdružuje pouze prověřené a férové poskytovatele mikropůjček na českém trhu. Spadá pod nadnárodní společnost Via SMS Group, která dlouhodobě působí v Lotyšsku, Litvě, Španělsku, Polsku a Švédsku. V České republice otevřela pobočku v roce 2010 a úvěry zde poskytuje od roku 2011.

První ViaSMS půjčka

Pokud si u společnosti ViaSMS půjčujete poprvé, můžete získat první půjčku ve výši až 16 000 korun zdarma. Jediný poplatek je 1 koruna k ověření čísla bankovního účtu. Pokud jste stálými klienty, můžete si půjčit 1 000 až 60 000 korun na 7 až 30 dnů. Doporučujeme vám přečíst si jejich podmínky včetně recenzí a zkušeností klientů. Můžete si také porovnat produkty s jinými půjčkami, například CFIG půjčka, půjčka Šikulka, půjčka Tutovka, půjčka Zen nebo produkt revolut.

ViaSMS půjčka je i na splátky

Pokud potřebujete větší částku, můžete si u ViaSMS půjčit na splátky až 60 000 korun. Zatímco dříve se jednalo o mikropůjčku s polovičním limitem a splatností do 30 dní, nyní poskytovatel produkty kombinuje do flexibilní půjčky ViaSMS. Peníze lze jednorázově vrátit kdykoliv. Pokud máte potíže, stačí uhradit minimální splátku 3 % z úvěru + úroky. Např. z 20 000 Kč je to 600 Kč/měsíc + úrok.

Úvěr lze kdykoliv navýšit

Jako jeden z mála poskytovatelů půjček umožňuje ViaSMS průběžné navýšení úvěrového rámce, aniž byste museli nejdříve doplatit první půjčku. Pokud řádně hradíte splátky, ale potřebujete další finance, lze opětovně požádat a navýší vám původní částku znovu na 60 000 korun.

Vše online vyřídíte přes zákaznický účet

Společnost vám vytvoří ViaSMS zákaznický účet. V něm uvidíte smlouvu, kolik máte splácet, jaké jsou úroky, poplatky, informace a lze tady požádat o navýšení úvěru nebo další úvěr. Peníze lze přitom čerpat postupně, podobně, jako u revolvingového úvěru. Vyřešíte v něm i žádost o odložení splátek.

zonky-zkusenosti

Jak požádat o půjčku

Nejdříve přejděte na žádost o půjčku. Vyberte si typ půjčky, zda chcete první půjčku s 0% úrokem nebo standardní půjčku. Na posuvníku si nastavte částku a pokračujte přes tlačítko „Pokračovat“. Jako nový klient se zaregistrujte, vyplníte osobní údaje, kontakt a další informace, projdete celým formulářem a ověříte své telefonní číslo. Pak dojde k odeslání žádosti o půjčku ViaSMS.

Sankce při nesplácení

V případě, že se dostanete do špatné finanční situace, snažte se to s poskytovatelem ihned řešit a najít řešení. Jinak vám může být účtováno za účelně vynaložené náklady až 500 Kč/týden a smluvní pokuta  0,1 %/den z dlužné částky

ViaSMS půjčka recenze a zkušenosti

ViaSMS půjčka patří mezi flexibilní nebankovní půjčky, kde můžete splácet podle toho, jak se vám to hodí. Výhodou je rychlé vyřízení půjčky a první půjčka zdarma ve výši až 16 000 Kč při splacení do 30 dní. Můžete hradit pouze minimální měsíční splátku, aniž byste to museli společnosti oznamovat. Díky tomu lze zvládnout i ztrátu zaměstnání i nenadálé výdaje. Nevýhodou jsou vyšší úroky, při srovnání s jinými nebankovními půjčkami.

Napsat komentář