Turbo půjčka – je to podvod?

Ve světě financí dnes působí mnoho firem, které se snaží různě přiživit na pojišťovacích, spořících či úvěrových produktech. Ne vždy tak jednáte opravdu s firmou, která službu skutečně nabízí.

Příkladem toho může být i Turbo půjčka a firma Cresco Group, se kterou se již někteří z vás možná v minulosti setkali. O jaké úvěry vlastně jde a kdo skutečně stojí za Turbo půjčkou?

Nebankovní internetové půjčky mají své světlé ale stinné stránky. Mezi jejich výhody patří to, že si peníze můžete zajistit mnohem rychleji než v bance, ovšem za rychlost a expresní služby si připlatíte.

Někteří lidé ovšem nemají jinou šanci, než si půjčovat v nebankovním sektoru. Důvodem totiž může být například nedostatečný příjem anebo to, že se dostali do registrů dlužníků (ať už jde o SOLUS anebo centrální registry).

Pokud jste totiž v registrech, je minimální šance na to, že vám někdo peníze půjčí, šance je právě u nebankovních společností.

Komu půjčí peníze?

turbo-pujckaTurbo půjčka se sice řadí mezi nebankovní úvěry, ovšem není to klasická půjčka pro každého, i zde jsou určité podmínky.

Mezi požadavky, které musíte při schvalování Turbo půjčky splnit, patří například nutnost doložení příjmů, věk od 18 do 65 let.

Dluh se splácí pravidelně formou měsíčních splátek. Celkem lze splácet na dobu od 2 – 5 let.

Turba půjčka vám dle informací na webu může zajistit částku od 10 000 do 150 000, není to tedy sice žádná velká půjčka, ovšem na klasické výdaje úplně postačuje.

Kdo poskytuje tento online úvěr?

aeropujcka

Při žádání o půjčku byste si měli určitě dobře zjistit, od koho si půjčujete a jaké reference má tato firma. Na webu tohoto úvěru je však pouze zprostředkovatel a to firma Cresco Group, která zajišťuje vyhledávání klientů pro poskytovatele půjček ať už jde o banky anebo nebankovní společnosti.

1 komentář u „Turbo půjčka – je to podvod?“

Napsat komentář