Sms půjčka bez registru na účet

SMS půjčka jsou stále rozšířenější službou, kterou využívá množství lidí, kterým chybí před výplatou anebo v jiné situaci několik tisíc korun, které si potřebují vypůjčit.

Díky množství nebankovních společností, které nabízí krátkodobé SMS půjčky, není vůbec složité vybrat si někoho, kdo vám půjčí rychle, bez otázek a bez rizika.

V poslední době u nás začaly působit dvě nové firmy, jejichž půjčky jsou obzvlášťě zajímavé. Patří mezi ně firma Kredito24 a pak Zaplo Finance s jejich Zaplo půjčkou. Jaké jsou jejich výhody oproti konkurenci a jaké půjčky vlastně nabízí?

Zaplo půjčka i o víkendu

Zaplo Finance u nás sice už funguje asi rok, ale stále patří mezi novější společnosti, které nemají ještě tolik klientů jako třeba Ferratum anebo Perfect Money.

sms-pujckaPřišli ovšem se zajímavou nabídkou, díky které si jistě mnoho klientů jejich služby oblíbilo. Jednak mají také první bonusovou půjčku zdarma, ovšem půjčit si takto můžete až 5000 Kč, což je u konkurence nezvyklé.

Další výhodou je pak to, že schvalují žádosti i o víkendu, což také mnoho nebankovní společností nedělá.

Kredito24 půjčka bez registrů

Kredito24 a jejich služby zase jistě zaujmou ty, kteří mají problémy s bonitou například kvůli nedostatečným příjmům anebo proto, že mají zápis v registrech dlužníků. Jejich další výhodou je rychlost.

Tato firma funguje už v zahraničí, kde používají automatický schvalovací systém pro určení žádosti, takže mohou schvalovat půjčky mnohem rychleji, než ostatní firmy.

Jak u Zaplo půjčky tak u Kredito24 sms půjčky na účet je však nutné při první pujcka-zdarmapůjčce zaplatit ověřovací poplatek 1 kč předem.

Jaké jsou alternativy?

Jak už jsme zmínily, existují starší nebankovní společnosti, které nabízí půjčky před výplatou už delší dobu. Jde například o firmu Ferratum Czech s.r.o., která nabízí první půjčku do 2000 Kč anebo Perfect Money, u které si můžete poprvé vypůjčit zadarmo až 3000 Kč.

Napsat komentář