SMS půjčka na cokoliv

Ne každá půjčka, kterou nabízí banky nebo nebankovní společnosti je určena na všechny výdaje. Existuje sice množství bezúčelových půjček, ovšem mnoho úvěrů má už předem daný účel, ať už jde o hypotéky anebo třeba úvěr na auto.

Pokud chcete získat půjčku, u které se nemusíte obávat toho, že byste využitím finančních prostředků nějak porušili dohodu v úvěrové smlouvě, můžete si vzít bezúčelovou SMS půjčku.

Půjčka na cokoliv, kterou si lze sjednat takto pohodlně (po internetu anebo přes SMS zprávu), je dostupná u několika nebankovních společností. Aktuálně nejzajímavější sms půjčka je ale nabízena od společnosti OmegaPůjčka.

Tato nebankovní společnost nabízí sice menší půjčky jen do 5 000 Kč ale jejich půjčka je určena každému a peníze lze opravdu využít na cokoliv.

Cílová částka, splatnost a požadavky

Parametry jejich půjčky jsou pro mnoho klientů velmi lákavé, protože jsou zde minimální podmínky a požadavky. Nemusíte platit žádné poplatky předem, nedokládáte potvrzení příjmů a není potřeba ani žádná forma ručení.

Protože je tento úvěr půjčka bez registru, nenahlíží společnost OmegaPůjčka do žádných dostupných registrů dlužníků a tak se nemusí obávat ani klienti s horší bonitou.

U této společnosti si můžete půjčit sumu od 1 000 – 5 000 Kč, ovšem maximální částka je určena pouze ověřeným klientům. Jestliže si tedy u tohoto poskytovatele půjčujete peníze poprvé máte nárok na úvěr v maximální hodnotě 2000 Kč.

Jedná se ovšem o krátkodobou půjčku, takže dluh musíte oproti bankovním úvěrům splatit mnohem rychleji. Můžete si vybrat z tří variant doby splatnosti a to 7 dní, 14 dní anebo 30 dní.

Naštěstí ale tento poskytovatel úvěrů umožňuje klientům, kteří nestíhají půjčku splatit, aby si splatnost prodloužili o několik dnů za určitý poplatek.

Napsat komentář