SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Rozhodli jste se, že si půjčíte peníze formou SMS půjčky ihned a rádi byste měli peníze u sebe na bankovním účtě rychle, nejlépe ihned? Kde si půjčit, jaké úroky zaplatíte a na jak dlouhou dobu můžete mít peníze půjčené – to vše se dozvíte v tomto článku.

SMS půjčka ihned na bankovním účtě je opravdu extra rychlý způsob, jak získat peníze, stačí znát jen správnou firmu.

SMS půjčka ihned na bankovním účtěSMS půjčky u nás nabízí několik poskytovatelů, mezi něž patří úvěrové společnosti jako ViaSMS, Crediton či Kredia.

Úvěrových společností, u nichž je však v nabídce „SMS půjčka ihned na bankovním účtě“, tedy u těch, co vám pošlou peníze převodem na účet je méně.

Ne každá nebankovní společnost totiž půjčky na účet poskytuje, některé firmy vám půjčí pouze na složenku.

SMS půjčka 10 000 Kč

Ze zmíněných úvěrových společností poskytuje půjčky na účet například firma Crediton. U této firmy si lze vzít SMS půjčky až do 10 000 Kč.

Noví klienti, kteří ještě nejsou ověření mají však nárok pouze na půjčku v maximální hodnotě 3 500 Kč.
Abyste mohli půjčku získat, je třeba se zaregistrovat na webu Crediton.

Pro úspěšné dokončení registrace je potřeba poslat ověřovací poplatek 1 Kč předem na účet Creditonu. Tento poplatek slouží k tomu, aby se Crediton ujistil, že posílá peníze opravdu na váš účet.

Půjčku od této nebankovní společnosti si můžete vzít až na 30 dní. Jedná se o krátkodobý úvěr, takže si lze dobu splatnosti snížit až o několik týdnů. Zkrácením doby splatnosti ušetříte na úrocích, které se pohybují v hodnotách 20-25 %.

1 komentář u „SMS půjčka ihned na bankovním účtě“

  1. Dobry den
    jsem na materske dovolene a potrebovala bych pujcit 2000kc syn bude mit prvni narozeniny a chyby mi 2000kc na darek co si vybral Koniarikova

    Odpovědět

Napsat komentář