Rychlé internetové půjčky bez poplatku

Stále více lidí v poslední době využívá internetové půjčky namísto klasických bankovních či nebankovních úvěrů, které si sjednáváte na pobočce banky anebo s obchodním zástupcem (ať už u Door Financial nebo u Providentu).

Online nebankovní půjčky mají totiž oproti klasickým hotovostním půjčkám mnoho výhod a často vychází i levněji.

Například pokud si namísto hotovostní půjčky u Providentu půjčíte peníze online, bezhotovostní formou, můžete na splátkách a poplatcích ušetřit až několik tisíc korun.

Tenhle článek je ovšem o menších půjčkách, které získáte bez poplatku.

První půjčka zdarma od Perfect Money

Perfect Money patří mezi menší nebankovní společnosti, které nejsou v Česku tak známé jako třeba Kredito24, Zaplo nebo Ferratum půjčky.

To ovšem neznamená, že nejde o bezpečnou internetovou půjčku bez poplatku. Nebankovní společnost Perfect Money nabízí rychlé půjčky před výplatou do částky až 5000 Kč.

Narozdíl od většiny podobných malých půjček, je úvěr od Perfect Money opravdu bez poplatku, což znamená, že neplatíte ani ověřovací poplatek předem.

Jako nový zákazník si můžete u Perfect Money vypůjčit až 5000 Kč a tuhle půjčku máte zdarma.

Je ovšem potřeba vytisknout si smlouvu, podepsat ji a poslat ji do této firmy. Jakmile obdrží vyplněnou smlouvu, schválí vám půjčku a ještě v ten den máte peníze na účtě.

Zaplo internetová půjčka bez poplatku pro nové klienty

Mezi další firmy, které nabízí menší půjčky přes internet patří například známá Zaplo. U nich už sice poplatek při prvním sjednání půjčky platíte, ale jde pouze o symbolickou 1 kč, kterou musíte zaplatit předem.

Tento ověřovací poplatek je totiž potřeba k tomu, aby se ujistili, že jdou peníze opravdu z vašeho osobního účtu a nejde o podvodnou půjčku.

Jakmile obdrží poplatek na svém bankovním účtu, schválí vám půjčku a vy tak máte peníze už během 24 hodin. Obě tyto zmiňované internetové půjčky jsme testovali a půjčují peníze bez problémů a patří mezi prověřené poskytovatele.

Podívejte se na Zaplo a jejich splátkový kalendář >

Jak získat rychlé internetové půjčky na delší dobu bez poplatku?

Jestliže si rychlé internetové půjčky chcete vzít poprvé, pak pro vás máme dobrou zprávu. Existuje totiž mnohem více společností než právě Zaplo či Perfect Money a mnoho z těchto nebankovních subjektů vám bez problémů poprvé půjčí peníze zdarma. Důvodem je to, že se takhle snaží nalákat nové klienty.

Díky tomu si můžete půjčováním rychlé půjčky u různých firem zajistit peníze bez poplatku až na několik měsíců. První měsíc například využijete půjčku od Perfect Money, poté ji splatíte úvěrem od Zaplo a pak třeba půjčkou od ViaSMS či Creditair. Díky tomu tak můžete mít částku 3000 až 5000 Kč třeba na několik měsíců naprosto zdarma.

 

Napsat komentář