Realstav Invest RECENZE: Zkušenosti, hodnocení

Společnost je tu od roku 2009. Za tu dobu rozšířila své portfolio a nabízí celou řadu služeb. REALSTAV INVEST s.r.o. je profesionální partner v oblasti Lead generation, SMS marketingu, Emarketingu, Direct mailingu a reklamy.

Věnuje se stavební činnosti, pronájmu prostor i gastro provozu. Nabízí kompletní servis při získávání nových klientů pro váš produkt či službu, zabývá se tvorbou webových stránek a kompletními reklamními službami. Provozuje také řadu stránek zprostředkovávajících různé půjčky a investice.

Společnost REALSTAV INVEST

Společnost REALSTAV INVEST má svoje sídlo na adrese Masarykova 238/157, 400 01, Ústí nad Labem-město-Klíše. Jejich web najdete na realstavinvest.cz. V případě dotazů ohledně půjčky použijte telefonní číslo 411 192 462 nebo mail office@realstavinvest.cz. Jinak tuto firmu můžete kontaktovat i telefonicky na čísle 775 562 363 nebo mailem na adresu info@realstavinvest.cz.

Webová stránka Zaručeně půjčíme

Webovou stránku „Zaručeně půjčíme“ provozuje společnost REALSTAV INVEST s.r.o., která se zabývá mnoha činnostmi, jako je SMS marketing, tvorba stránek a aplikací nebo správa PPC reklam. Provozuje i řadu stránek zprostředkovávajících různé půjčky. Web „Zaručeně půjčíme“ je jednou z nich. Spolupracuje zejména s Českou spořitelnou, ale i s jinými úvěrovými společnostmi.

Společnost nabízí malé, velké i kombinované půjčky. Mezi nabízené stránky patří: bajecnapujcka.cz, jednoduseonline.cz, kompletpujcka.cz, vlastnipujcka.cz, lakavapujcka.cz, zarucenepujcime.cz, pujckajednadve.cz, uznatomam.cz, m-pujcky.cz, vysnenapujcka.cz, bozskapujcka.cz, pujcimeosvc.cz, pujcimevyhodne.cz, snadnoonline.cz nebo neodolatelnapujcka.cz.

REALSTAV INVEST recenze

Lead Generation a direct marketing

Společnost REALSTAV INVEST slibuje, že k vám přivede nové zákazníky. Lze dohodnout individuální podmínky na míru a jsou zde různé možnosti spolupráce. V oblasti Lead Generation je cílem zvýšení prodeje vašich služeb nebo zboží. Pokud se rozhodnete spolupracovat, připraví vám cílené portfolio zákazníků, které bude dále rozvíjet podle vašich specifikací a zacílení. Kvalitní lead bude nový klient.

Kompletní servis v online marketingu

Tým se skládá kreativních specialistů, kteří poskytují komplexní služby v oblasti online marketingu, webhostingu, výroby a správy webových prezentací, tvorby webových aplikací a poradenství v oblasti internetu a grafiky. Základem je optimalizace pro vyhledávače. Přesné cílení zkvalitní poměr nákladů na reklamu a prodeje. Vyzkoušet můžete i PPC reklamu či SEO optimalizaci.

Tvorba optimalizovaných stránek a efektní Direct Marketing

Společnost slibuje tvorbu optimalizovaných projektů s přehlednou vstupní stránkou a uživatelsky přívětivým prostředím. Weby jsou optimalizovány pro všechna zařízení a zobrazují se správně s mobilním rozlišením. Díky efektnímu Direct Marketingu individuálně oslovíte potenciální zákazníky pomocí SMS i emailu.

Internetová prezentace pro úvěr Zaručeně půjčíme

Webové stránky zarucenepujcime.cz jsou jednoduché a přehledné. Slouží ke zprostředkování půjček od jednotlivých poskytovatelů, především od České spořitelny. K tomuto účelu je na webu jednoduchá úvěrová kalkulačka. Na webu najdete i formulář pro žádost o úvěr a základní informace o půjčce.

Základní informace o půjčce

 • Maximální výška rychlé půjčky až 700 000 Kč
 • Sjednání přes internet a telefon bez nutnosti návštěvy banky
 • Možnost nastavit si splácení úvěru
 • Doba splatnosti 1 až 7 let
 • Úrok od 5 % p.a.
 • Peníze na účtu do 24 hodin
 • Půjčku mohou získat pouze lidé od 18 let
 • Podmínkou je trvalý pobyt na území České republiky
 • Nutností je pravidelný příjem
 • Exekuce nebo insolvence a platební neschopnost jsou překážkou

Komu je úvěr určen

Tato půjčka je určena všem, kteří si potřebují půjčit vyšší částku nebo si rozložit splácení na delší dobu a všem zájemcům o rychlý, spolehlivý a bezpečný úvěr s výhodnými podmínkami. Není určena cizincům, kteří zde nemají povolení k trvalému pobytu, lidem bez stálého příjmu, u nichž je riziko, že úvěr nesplatí, žadatelům v exekuci, platební neschopnosti nebo se záznamem v registrech dlužníků.

REALSTAV INVEST – recenze, zkušenosti a diskuze

Stránka „Zaručeně půjčíme“ není podvod. Podle testování a zkušeností klientů je produkt naprosto v pořádku a nemusíte se proto obávat. Společnost REALSTAV INVEST s.r.o. uvedené služby opravdu poskytuje. Mezi recenzemi, které se nám podařilo najít, převládají pozitivní zkušenosti.

1 komentář u „Realstav Invest RECENZE: Zkušenosti, hodnocení“

 1. Jedná se o společnost Reali Invest, která neoprávněně zneužívá cizí jméno. Tím uvádí klienty záměrně v omyl. Pozor na tuto firmu, jedná se o podvod!

  Odpovědět

Napsat komentář