CrediOn rychlá půjčka RECENZE: Je skutečně bezproblémová?

Společnost CreditOn má centrálu v Lotyšsku, kde jejich půjčku využilo již více než 16 000 klientů. Podmínky jsou přehledné, transparentní a výhodné a klienti mohou získat peníze do 15 minut od schválení žádosti a vyřešit nečekané finanční problémy.

Půjčka CreditOn

CreditOn je rychlá online půjčka. Od druhé žádosti je poskytována nejen přes internet, ale i přes SMS zprávy. Zažádat můžete odkudkoliv, kde je internet. Peníze mohou být na vašem účtu do 15 minut. Potřebujete potvrzení o příjmu nebo 3 poslední výpisy z účtu. Rychlá půjčka se nedoporučuje ke splácení jiných závazků, ale jen v případě nutné a nečekané potřeby peněz.

CrediOn recenze

Základní informace

 • Nebankovní půjčka na cokoli od 1 000 Kč do 20000 Kč
 • Úrok od 40 %
 • Doba splatnosti 7 až 31 dní
 • Možnost odložit splatnost od 1 do 60 dní
 • Peníze na účtu do 24 hodin
 • Vyplacení na účet
 • Potřebujete potvrzení o příjmu nebo výpis z účtu či výplatní pásky
 • Půjčku získáte i se záznamem v rejstříku trestů
 • Registry se kontrolují, s exekucí ji nedostanete
 • Půjčka je bez ručení
 • Nutno být občanem České republiky
 • Půjčka není určena pro cizince
 • Věk od 18 do 75 let
 • Mobilní telefon kvůli SMS s kódem
 • Účet v jedné z bank ČR, nebo dispoziční právo

Průběh žádosti

Na webu CreditOn.cz je přehledná tabulka, kde si zvolíte výši půjčky až do 20 000 Kč a dobu na kterou si chce peníze půjčit. Zobrazí se vám zvolená výše, poplatek a součet, který je splatný do uvedeného data. Na posledním řádku je přepočet poplatku na úrok a RPSN. Pod touto tabulkou stačí kliknout na „požádat“.

Vyplníte osobní informace, tedy jméno, příjmení, rodné číslo, číslo OP, číslo na mobil, e-mail a bankovní účet. Vyberete typ zaměstnání z nabídky, tedy OSVČ, zaměstnaný, mateřská/rodičovská, důchodce, student, invalidní důchodce, nezaměstnaný nebo ostatní. Zobrazí se vám popis zaměstnání.

Po odeslání žádosti vám přijde do 30 sekund SMS zpráva s kódem, který vložíte do příslušného pole. Zaškrtnete políčko „prohlašuji“ a registrace je dokončena. Žádost je během pracovní doby obratem zpracována a v případě schválení vám přijdou peníze na účet do 15 minut, nejpozději do druhého dne v závislosti na bance.

CrediOn půjčka recenze

Jak a kdy si půjčit

Ujistěte se, že budete mít dostatek finančních prostředků na splacení celé půjčky. Částku si můžete zvolit s přesností na stokoruny. Pokud jste v zahraničí, o půjčku nelze požádat. K získání půjčky od CreditOn.cz nepotřebujete žádné doklady, pokud od vás nejsou vyžádána. Potřebujete jen telefon a účet v české bance.

Sazebník poplatků

Výše půjčky            Doba splatnosti     Poplatek              Celková částka

2 000 Kč                                7 dní                           117 Kč                       2 117 Kč

3 000 Kč                                7 dní                           175 Kč                       3 175 Kč

3 000 Kč                                14 dní                         350 Kč                       3 350 Kč

3 000 Kč                                21 dní                         525 Kč                       3 525 Kč

4 000 Kč                                14 dní                         467 Kč                       4 467 Kč

4 000 Kč                                21 dní                         700 Kč                       4 700 Kč

Jak prodloužit půjčku CreditOn

Před řádným termínem splatnosti půjčky musíte zaplatit poplatek za prodloužení a ve svém uživatelském profilu zvolit počet dní, po jejichž uplynutí půjčku zaplatíte. Termín splatnosti rychlé půjčky můžete odložit od 1 do 60 dní.

Hodnocení, recenze a zkušenosti s půjčkou CreditOn

Výhodou rychlé půjčky CreditOn je žádost online a výplata do 15 minut na účet u FIO banky, České spořitelny, Raiffeisenbank, Komerční banky nebo u GE Money Bank, u jiné do 24 hodin. Společnost CreditOn si může vyžádat potvrzení o příjmu, pokud nedoložíte výplatní pásky nebo výpisy z účtů za poslední 3 měsíce, díky čemuž pak peníze nemáte obratem. Doklady však nepotřebujete.

Internetový formulář je velice přehledný a opakovaná půjčka je možná přes SMS. S rychlou půjčkou není spojeno RPSN, ale poplatky jejichž hodnota je ale ve srovnání s konkurencí poměrně dost vysoká. Proto zvažte, zda peníze opravdu potřebujete.

Napsat komentář