Vyplatí se Razdva půjčka? A půjčí až 150 tisíc Kč? – RECENZE

Nevíte, co je Razdva půjčka? Podívejte se, zda se vám tato půjčka opravdu vyplatí a zda vám opravdu půjčí až 150 000 Kč. Přečtěte si její výhody, nevýhody a rizika, než se pro ni rozhodnete. Přinášíme vám důležité informace o tomto úvěru.

Pokud potřebujete peníze na nečekané výdaje a jako jediné možné řešení se vám v tomto případě nabízí rychlá půjčka, můžete se zkusit sice vypravit do banky, ale proces bude zdlouhavý a možná vaše půjčka ani neprojde. Podívejte se, s čím máte počítat a na co si máte dát pozor, pokud budete chtít využít nebankovní úvěr.

Jak funguje Razdva půjčka

Krátkodobá online Razdva půjčka může být vhodný finanční produkt vhodný pro vaši situaci a momentální potřebu. Na internetové kalkulačce si vyberete, jakou částku si chcete v tuto chvíli půjčit a s jakou dobou splatnosti. V zápětí vidíte i výši měsíční splátky. Díky online žádosti během pár minut vyřešíte žádost o Razdva půjčku.

Základní údaje o Razdva půjčce

Razdva půjčka je rychlá online půjčka, u které zvládnete žádost včetně nahrání potřebných dokumentů vyřídit z pohodlí domova a klidně i z mobilu. Sjednání žádosti je bezpečné a jednoduché. To vše je podloženo mnohaletými zkušenostmi společnosti PROFI CREDIT Czech, a.s. se sídlem nábřeží Závodu míru 2739, 530 02 Pardubice s poskytováním nebankovních půjček a licencí od ČNB.

Razdva půjčka recenze

Výhody Razdva půjčky

Pokud si potřebujete úvěr upravit podle aktuálních potřeb a nezvládáte řádně splácet, vždy v tomto případě komunikujte s poskytovatelem půjčky a snažte se celou situaci vyřešit. Rychlá půjčka Razdva je verze nebankovních půjček.

 • Rychlost poskytnutých peněz
 • Bezúčelnost půjčky
 • Možnost širokého nastavení půjčované částky a doby splácení
 • Pohodlné sjednání kompletně online.
 • Není třeba ručitel

Rychlost schválení Razdva půjčky

Už za 15 minut můžete mít peníze na účtu, jestliže vlastníte bankovní účet vedený u některé z těchto bank, jako je Česká spořitelna, Komerční banka, Raiffeisenbank, ČSOB, Fio banka, Equa bank, Sberbank CZ. Pokud máte účet u jiné banky, převod trvá max 2 pracovní dny. Schválení žádosti probíhá v pracovní dny od 8 do 20 hod.

Razdva půjčka recenze

Jak si půjčit 150 000 korun

Razdva online půjčka nabízí možnost půjčit si jednorázově minimálně částku 10 000 korun150 000 korun s dobou splácení od 3 do 48 měsíců jde skutečně o zajímavou nabídku, kterou mnoho nebankovních poskytovatelů půjček neposkytuje. Protože jde o klasický bezúčelný úvěr, můžete navíc půjčené peníze využít naprosto na cokoliv. Jde totiž o bezúčelový spotřebitelský úvěr.

 • Žadatel musí mít 18 let
 • Stálý zdroj příjmu vyplácený na bankovní účet
 • Výpis z běžného účtu klienta
 • Občan ČR
 • Nesmíte být v exekučním řízení a v insolvenci
 • Kopie občanského průkazu
 • A dále např. kopie cestovního pasu, řidičského průkazu či zbrojního průkazu

Maximální limit 150 000 korun a podmínky

Maximální limit 150 000 korun tedy můžete využít i při první půjčce. V případě nečekaných výdajů a nenadálých událostí snadno zaplatíte velmi rychle vše potřebné. Na váš běžný účet vám bude odeslána 1 KčVS – variabilním symbolem, který použijete i jako kód k podpisu smlouvy. Zdrojem příjmů může být i jiný pravidelný příjem, jako je důchod či renta.

Půjčka Razdva recenze a zkušenosti

Podle zkušeností klientů se nejedná o podvod a půjčky jsou provozovány pod dohledem ČNB. Sjednání i vedení půjčky je zdarma, což platí i pro mimořádné splátky. V případě prodlení ve splácení vám mohou být naúčtovány vynaložené náklady na vymáhání, smluvní pokuty a zákonný úrok z prodlení. U půjčky se splatností 3 měsíce a více je možnost jednoho odkladu splátky zdarma při doložení dokladu o neschopnosti ji uhradit. Lze využít i placené odklady splátek. Před odesláním žádosti o půjčku vždy zvažte, zda jste schopni půjčku řádně splácet.

1 komentář u „Vyplatí se Razdva půjčka? A půjčí až 150 tisíc Kč? – RECENZE“

 1. Varují před razdva půjčkou kterou poskytuje proficredit jedná se o lichvu kde za 100 000 zaplatíte 230000 a v momentě kdy chcete předčasné zaplatit mají na vše dost času a řeknou vám že mají 15 dní a vy můžete jen čekat samozřejmě jde jen o to z vás dostat další splátku aby vás to Ddoplaceni nevyšlo moc levne

  Odpovědět

Napsat komentář