Půjčky pro ženy na mateřské dovolené


Rodinný rozpočet se nedá vždy uhlídat tak, jak bychom si to vždy představovali. Častým problémem je totiž nedostatek příjmů a to hlavně u lidí, kteří nemají trvalé zaměstnání – ať už jde o studenty, seniory anebo například ženy na mateřské dovolené.

Lidé, kteří se pak dostanou do problematické finanční situace a jejich rozpočet zahrnuje víc výdajů než příjmů, musí většinou situaci řešit tak, že si půjčí peníze.

Kromě bankovních institucí ale aktuálně funguje také množství nebankovních společností a také soukromníků, kteří půjčují peníze z vlastních zdrojů a tak si každý může najít ten vhodný úvěr, který mu bude vyhovovat /ať už z hlediska úrokové sazby anebo schvalovacích podmínek/.

Nejvýhodnější půjčka – jedině z banky

I když si mnoho lidí myslí, že banky mají na svých produktech (hlavně na úvěrech) velmi vysoký zisk, stále jsou to hodnoty nesrovnatelné s nebankovním sektorem, kde za půjčky zaplatíte několikrát více. Bezpečnost a nízké úrokové sazby jsou tak hlavními výhodami úvěru z banky. Další výhodou jsou pak jejich pobočky.

Například Česká spořitelna má pobočky v každém menším městě a tak si vše můžete vyřídit osobně přímo na přepážce.

Nebankovní úvěry – rychlé ale drahé

Půjčky pro ženy na mateřské dovolenéJestliže dáváte přednost rychlejšímu a pohodlnějšímu vyřízení půjčky, pak je asi lepší obrátit se na služby v nebankovním sektoru.

Funguje zde plno větších ale i menších poskytovatelů půjček, které vám mohou schválit vaši žádost, i když vám v bance půjčit nechtěli.

Příkladem je například Crediton půjčka, která je právě určena maminkám na MD. Jde sice o malý úvěr, ovšem výhoda této služby spočívá v rychlém sjednání a v minimálních podmínkách pro schválení půjčky.

  • Díky Creditonu si můžete ihned půjčit až 4000 kč a v případě opakované půjčky až 10 000 Kč.
  • První půjčka je omezená kvůli nedostatku prověření klienta, až poté, co splatíte dluh a ukáže se, že máte bezproblémovou platební morálku, můžete využívat další půjčky.

Crediton ale není jediná firma, u které je půjčka pro ženy na MD schválena tak rychle. Firem v tomto oboru působí více, ať už jde o Ferratum anebo třeba Perfect Money.

Půjčky od soukromníků a lichvářů


Jestliže už vám nepůjčí ani u malých nebankovních společností, máte poslední šanci. Využít můžete ještě onlain půjčky od soukromníků, kteří vám půjčí finanční prostředky z vlastních zdrojů.

Tito „investoři“ sice tolik neprověřují bonitu klienta, ale stejně tak obtížně prověříte jejich služby vy. Dávejte si proto pozor, komu se upíšete a na jaké podmínky přistoupíte, právě v tomto sektoru hrozí největší riziko podvodu.

Napsat komentář