Sms půjčky bez poplatku a registru


Dostali jste se do finanční tísně, potřebujete půjčit peníze, ale jste v registru dlužníků? Banky vám odmítají poskytnout bankovní úvěr a vy nevíte jak dál? Máte jen pár možností, půjčit si peníze od známých nebo získat peníze u nebankovní společnosti.

V takovém případě si můžete zažádat o půjčku, které se říká sms půjčka bez registru. Výhodou takové půjčky je velmi snadná dostupnost a rychlé vyřízení. Na trhu je hned několik nebankovních společnosti, které tuto půjčku nabízí.

Půjčka bez registru se rozlišuje na krátkodobé a dlouhodobé, na půjčky s doložením příjmu nebo na půjčky, které jsou zajištěné nemovitostí.

V případě, že máte záznam v registru dlužníků a můžete doložit vás příjem, můžete využít půjčku na příjem.

U této sms půjčky bez poplatků se zkoumá závažnost záznamu v registru dlužníků a bonita klienta.

Můžete si ale zažádat o sms půjčku i bez dokládání příjmů. Nevýhodou je ale vyšší úroková sazba RPSN.


Další možností jak získat půjčku je půjčka bez registru s jištěním nemovitostí. U tohoto typu nemusíte Sms půčky bez poplatkudokládat svůj příjem. Nejdůležitější je zde především hodnota nemovitosti, kterou ručíte.

Výhodou této půjčky je nižší úroková sazba RPSN. V případě, že nemáte dostatek peněz na splácení, můžete rozložit splátky na delší období. Tento typ půjčky je velmi často využíván například jako konsolidace půjček.

Jak zřídit SMS půjčku?

Půjčku bez registru zřídíte během několika minut. Stačí si na internetové stránce dané nebankovní společnosti vyplnit nezávazný online formulář, ve kterém vyplníte základní informace a výši půjčky.

Během několika minut vás bude společnost informovat o dalších krocích. Pokud bude vaše půjčka schválena, budou vám peníze zaslány během několika minut. Peníze si můžete nechat zaslat na účet, nebo poštovní poukázkou.

Napsat komentář