Půjčky před výplatou

Výplata se blíží pomalu, ale vaše úspory mizí mnohem rychleji a víte, že do další výplaty nejspíše nevydržíte? A přitom by vám stačilo jenom pár tisíc, jen do té doby, než dostanete mzdu za další měsíc. Tento problém řeší mnoho rodin a proto finanční instituce vytvořili typ úvěrů přesně pro tuto situaci.

Jedná se většinou o krátkodobé půjčky, díky kterým získáte několik tisíc korun. Jestliže si však zajdete pro takovou půjčku do banky, pravděpodobně neuspějete.

Krátkodobé malé půjčky před výplatou jsou totiž nabízeny především nebankovními poskytovateli půjček.

Mezi jednoho z takových poskytovatelů patří i firma Ferratum, která má ve své nabídce tzv. finské půjčky. Jedná se o úvěry, díky kterým můžete získat 1000 – 10 000 Kč. Nový klienti mají nárok na půjčku pouze v hodnotě 1000 nebo 2000 Kč, ovšem jakmile si Ferratum ověří vaši schopnost splácet, můžete si u nich půjčit více peněz.

Výhodou této půjčky je to, že peníze si můžete půjčit opravdu snadno. Je dokonce možné získat SMS půjčku, do SMS zprávy totiž napíšete pouze požadované údaje a společnost vám pak napíše, zda byla vaše půjčka schválena. Podobným způsobem si půjčku můžete sjednat také telefonicky nebo po internetu.

Splatnost Ferratum SMS půjčky je pouze několik dnů, takže je to ideální způsob jak získat peníze před výplatou, když víte, že brzy obdržíte finanční prostředky, kterými půjčku schválíte. Nevýhodoz této půjčky před výplatou je ovšem to, že jsou zde vysoké úroky a vy tak zaplatíte navíc čtvrtinu peněz, které jste si vypůjčili.