Hotovost ihned

Potřebujete získat hotovost rychle, nejlépe ihned? Chtěli byste si půjčit peníze na ruku, ale nevíte kde, jak a kolik? Nejprve byste si měli určit několik věcí, než si o samotnou půjčku zažádáte. Důležité je samozřejmě to, kolik peněz si chcete půjčit. Pokud budete chtít hypotéku na bydlení, tak rozhodně nečekejte, že vám tyto finanční prostředky dá někdo rychle na ruku.

K tomu, abyste mohli získat hypoteční úvěr je potřeba splnit mnoho požadavků, doložit různé dokumenty a většinou je nutností mít také vlastní nemovitost. Existují ovšem i půjčky, které můžete získat bez zástavy a bez ručení. Jedná se především o menší úvěry, v řádu několika tisíc, případně desítek tisíc. Takové úvěry najdete jak v bankách, tak v nebankovních společnostech.

V bance ovšem peníze na vyžádání také nedostanete rovnou na ruku ihned. Banky mají vlastní schvalovací procesy, ve kterých si vás zkontrolují a zjistí, zda jste dostatečně bonitním klientem.

Jestliže tedy potřebujete hotovost opravdu ihned, obraťte se na nebankovní společnosti nebo soukromé osoby. Zde je možnost získání peněz na ruku mnohem větší. Problém je ovšem v tom, že půjčky a úvěry z nebankovní oblasti jsou velmi nevýhodné.

Úrokové sazby jsou zde mnohem vyšší než v bankách a některé nebankovní společnosti dokonce vyžadují, abyste jim zaplatily poplatek předem (velmi nedoporučujeme). Pokud však nemáte jinou možnost, než si vybrat půjčku v nebankovním sektoru, dobře si pročtěte úvěrovou smlouvu nebo jiný dokument, kterým půjčku stvrzujete a ujistěte se, že nemá žádné háčky a chytáky, které vás znevýhodní.