Cofidis nebankovní půjčka [recenze]: Jsou podmínky výhodné?

Potřebujete si urychleně půjčit peníze, ale klasická banka vám je z nějakého důvodu nepůjčí? Vyzkoušejte nebankovní společnost Cofidis, u které si peníze můžete půjčit bez problémů a na svém účtu je budete mít doslova za pár minut.

Nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka může být dobrým řešením pro ty, kteří potřebují peníze ihned. Jedná se o půjčku, která není poskytovaná klasickými bankami, ale spíše nebankovními institucemi. Tyto půjčky jsou těm bankovním velice podobné, ale bývají snadněji dostupné a proces schvalování je velmi rychlý. Obvykle máte peníze na svém účtu nejpozději 24 hodin od podpisu smlouvy. Na druhou stranu mají tyto společnosti velmi často vyšší úrokové sazby než tradiční bankovní úvěry.

Společnost původem z Francie

Cofidis je mezinárodní společnost, která se zaměřuje na poskytování spotřebitelských úvěrů. Tato společnost byla založena již v roce 1982 ve Francii. Své působení rozšířila i do dalších evropských států, mimo jiné i do České republiky, kde působí od roku 2004. Společnost je nebankovním poskytovatelem služeb a spotřebitelských úvěrů a má platnou licenci od České národní banky, nemusíte se tedy bát, že by se jednalo o nějaké podvodníky. Cofidis je nebankovní společnost, která ve svém portfoliu nabízí velké množství finančních produktů, včetně nebankovní půjčky či peněz rovnou v hotovosti. Peníze také nejsou vázané na konkrétní využití, použít je můžete doslova na cokoli, ať už se jedná o bydlení, nové auto či dovolenou.

Klasická půjčka

Pro své potřeby budete pravděpodobně vybírat ze dvou základních služeb, klasické a flexibilní půjčky. Výhodou klasické půjčky je sjednání a vedení půjčky zcela zdarma, zobrazená úroková sazba je konečná a vše dokážete vyřešit online, včetně podpisu smlouvy prostřednictvím SMS zprávy. Peníze vám na účet přijdou do 24 hodin. Půjčit si můžete až 1 milion korun a v online kalkulačce si přesně nastavíte parametry splácení tak, aby vám co nejvíce vyhovovaly.

Flexibilní půjčka

Flexibilní půjčka je typ úvěru, který disponuje širokou škálou možností tak, aby co nejvíce vyhovoval individuálním potřebám a finanční situaci žadatele o půjčku. V rámci flexibilní půjčky si můžete půjčit peníze na cokoli do 10 000 Kč. Například při půjčení si 10 000 Kč a měsíční splátce 370 Kč, budete půjčku splácet po dobu 42 měsíců při úrokové sazbě a RPSN 29,90 %. Celkem tedy zaplatíte 15 540 Kč.

Speciální možnosti

Cofidis také nabízí možnost nákupů na splátky ve vybraných kamenných prodejnách a online obchodech. Zboží si zakoupíte na dobírku či si vyberete platbu kartou a neplatíte žádné poplatky za poskytnutí úvěru. Nákupy můžete realizovat v rámci schváleného limitu bez podpisu nové smlouvy. U společnosti Cofidis si také můžete pořídit kreditní kartu, která však nefunguje tak, jak jste zvyklí. Na této kartě totiž nejsou žádné peníze a všechny platby jdou na dluh, který postupně splácíte. Výhodou této karty je to, že si tak můžete napůjčovat peníze až do výše 150 000 Kč, aniž byste o peníze museli společnost žádat. Nevýhodou je však to, že zde není klasické bezúročné období, tedy doba, kdy za půjčené peníze neplatíte úroky.

Závěrem

Společnost také nabízí klientskou podporu, takže pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte je kontaktovat. Prostudovat si také můžete řadu dokumentů ke stažení nebo záložku s nejčastěji kladenými otázkami. Než se však vydáte cestou půjčky, opravdu dobře si rozmyslete, zda je to opravdu nezbytné a zda by to nešlo vyřešit ještě nějak jinak. Ač se zdají být nebankovní půjčky výhodné, vždy zaplatíte něco navíc, proto pečlivě zvažte, zda se vám to vyplatí. Pokud o půjčce budete uvažovat, porovnejte Cofidis půjčku s dalšími půjčkami jako je například Půjčka Šikulka, FlexiFin nebo EFIG Credit půjčka.

 

 

Napsat komentář