Pronto půjčka

Zajímavá alternativa na nebankovním trhu s financemi, ke které se budete rádi vracet. Úvěr od pěti do padesáti tisíc korun včetně.

Pronto půjčka slibuje, že obdržíte peníze do 24 hodin. Dobu splatnosti půjčky si můžete nastavit sami, a to od dvanácti do osmačtyřiceti měsíců, tedy od jednoho do čtyř roků.

Co je potřeba k získání Pronto půjčky?

Samozřejmě, ještě před schválením půjčky je nutná předběžná kalkulace, tu si můžete spočítat během pár vteřin – všechna čísla hned pěkně před sebou, to je prostě skvělé.

Je to jednoduché, už do pár minut může být vše vyřízeno a peníze putovat na Váš bankovní účet. Navíc, podmínek pro získání je opravdu naprosté minimum.

Pronto půjčka vyžaduje jen, abyste měli coby žadatel české státní občanství a samozřejmě i trvalý pobyt na adrese v České republice. Dále byste měli mít zaměstnání, nebo být OSVČ s dostatečným příjmem na to, abyste mohli danou částku v pořádku splácet.

pronto pujckaDále jsou už jen formality – mít vlastní účet v bance, mobilní telefon a emailovou adresu. Pak je ještě důležité, aby proti Vám nebyla vedená exekuce. A to už je naprosto vše!

Pronto půjčka Vám vyjde i v takovém případě, že máte škraloup v registru dlužníků. Půjčit si můžete dokonce i tehdy, pokud máte sjednanou už nějakou půjčku u jiné finanční instituce, nicméně jen v tom případě, že máte dostatečný příjem.

Máte otázky? Klidně je směřujte na zákaznické centrum – telefon, mail nebo i Skype, cokoliv si jen přejete probrat. Každý všední den mezi devátou a sedmnáctou hodinou.

Poplatky předem? Ne, Pronto půjčka žádné peníze předem určitě neznamená. Až padesát tisíc korun na ruku a to bez ručitele nebo zástavy, prostě v pohodě! A pro půjčku stačí jen dva doklady totožnosti, plus doložení trvalého příjmu a v neposlední řadě třeba i faktura za elektřinu, prostě dokument, jímž dokážete trvalou adresu bydliště.

Napsat komentář