Online půjčka ještě dnes

Věděli jste, že si v dnešní době můžete sjednat půjčku pohodlně přes internet, aniž byste museli někam chodit, čekat na pobočce a vyřizovat všechny formality přímo u poskytovatele úvěrů?

Díky nabídce nových nebankovních společností si můžete podat žádost pohodlně po internetu a nemusíte nikam chodit. Není zde žádné omezení otvírací doby – vyřídit půjčku si tak často můžete i o víkendu.

Samozřejmě taková online půjčka není v nabídce každé nebankovní firmy, jak už jsme zmínili, nabízí je především Online půjčka ještě dnesnovější úvěrové společnosti, které vám nabídnou menší obnos peněz.

Jde například o firmy jako Omega Financial, Provident anebo Netcredit (tipy na další bezhotovostní půjčky online najdete v jednom z našich předchozích článků).

Nejčastěji si přes internet sjednávají lidé tzv. SMS půjčky. Jde o typ úvěru, který má typické parametry mezi něž patří například:

  • pohodlné sjednání přes internet či SMS zprávou
  • krátká doba splatnosti
  • registrační poplatek 1 Kč předem
  • podmínky, které umožní získání půjčky i klientům s horší bonitou

Kolik si můžu půjčit?

Na první pohled vypadají SMS půjčky opravdu zajímavě a proto mnoho klientů využije služeb poskytovatelů, kteří je nabízí. Bohužel i tyto úvěrové produkty mají svoji nevýhodu a tou je především nižší cílová částka.

Protože jde totiž o půjčky, které jsou určeny především lidem hledající jen krátkodobou finanční výpomoc, pohybuje se výše půjčky v částkách od 500 do 15 000 Kč.

To, kolik si nakonec můžete půjčit závisí jednak na nebankovní společnosti ale také na tom, jestli si zde půjčujete poprvé anebo patříte mezi stálé klienty.

Jak rychle získám peníze?

Formou takového úvěru mohou někteří z klientů získat peníze ještě dnes. Například SMS půjčka ihned pro ověřené klienty, kterou nabízí firma Omega Financial zajistí potřebné finanční prostředky zákazníkovi ještě v den podání žádosti.

V případě, že si u této firmy půjčujete peníze poprvé je pak možné mít peníze na účtě během několika dnů, bez nutnosti osobní schůzky či návštěvy pobočky.