Půjčky pro dlužníky – peníze ihned

K ověřování bonity a solventnosti klientů dnes existuje množství nástrojů. Poskytovatelé půjček a úvěrů totiž klienta neprověřují pouze tím, zda má dostatečné příjmy a případně možnost ručitele anebo zástavy nemovitosti, ale mají také své seznamy dlužníků tzv. registry, ve kterých vás prověří.

Mezi takové seznamy patří například bankovní registry dlužníků anebo SOLUS, do kterého se můžete dostat i pozdním placením složenek za paušál nebo energie. Problém se získáním peněz z půjčky tak může mít víc lidí, než by se mohlo na první pohled zdát.

Naštěstí však existují úvěrové společnosti, od kterých si můžete peníze vypůjčit i když máte zápis v registrech dlužníků a řadíte se mezi dlužníky. Můžete vyzkoušet třeba velmi známou společnost Ferratum Czech.

O Ferratum půjčce

Tato nebankovní společnost u nás byla první, která začala nabízet finské SMS půjčky. Jde o dceřinou společnost firmy Ferratum, která pochází ze Skandinávie, má tak za sebou ověřeného poskytovatele a nemusíte se obávat podvodů – nemohou si dovolit špatné jednání s klienty.

  • Finská půjčka zajišťuje peníze ihned na účet dlužníkům velmi rychle, takřka ihned. Výhod je zde totiž několik, nemusíte nikam chodit, půjčka je bez osobní schůzky, protože vám stačí vyplnit online žádost.
  • Druhou metodou, jak získat jejich půjčku podat si žádost tak, že pošlete SMS s vašimi

Díky tomu dojde ke schválení vaší žádosti o půjčku už během několika desítek minut aniž byste museli někam chodit a vyřizovat něco na pobočce.

Půjčky pro dlužníkyFormou této nebankovní půjčky pro dlužníky můžete získat až 10 000 Kč. Takovou částku ovšem mohou využít jen ti, kteří si u Ferratum půjčují peníze opakovaně. První půjčka pro nové klienty je dostupná maximálně do výše 3000 Kč.

Výhodou u této nebankovní společnosti je však to, že vám při prvním úvěru odpustí úroky a vy ji tak máte vlastně zadarmo.