Nebankovní půjčky, které si snadno sjednáte přes internet

Pokud si chcete v dnešní době půjčit peníze, nemusíte se obracet na banky, které po vás budou chtít množstí formalit a opravdu dobrou bonitu. Využít můžete také společnosti z nebankovního sektoru, které nabízí služby srovnatelné s bankovními institucemi.

V nebankovním sektoru si vyberete jen takovou půjčku, která je pro vás nejvhodnější a nemusíte zbytečně přeplácet na úrocích.

Velkou výhodou je také to, že nebankovní společnosti umožňují opravdu vyřízení celého úvěru po internetu, Nebankovní půjčkynemusíte tak chodit na žádné pobočky a zdržovat se cestováním. Online půjčka před výplatou

Ne každý, kdo si potřebuje půjčit peníze hledá úvěr v hodnotě desítek až stovek tisíc korun. Někomu postačí půjčka pouze do 10 000 Kč a přesně takové má v nabídce firma Ferratum Czech s.r.o., která u nás nabízí tzv. finské půjčky.

Ferratum půjčka má několik výhod. Tou první je rozhodně to, že pro nové klienty má Ferratum připravenou půjčku zdarma, naprosto bez navýšení.

Mezi další výhody patří snadné sjednání a to, že u tohoto úvěru není potřeba platit žádný ověřovací poplatek předem, jako v případě konkurenčních společností.

Bezhotovostní půjčka od Provident

Provident Financial patří mezi známou úvěrovou společnost, která vám půjčí o něco více než Ferratum. Maximální cílová částka, o kterou si můžete u Provident formou jejich úvěru požádat je 80 000 Kč, minimum pak 4 000 Kč.

V případě, že chcete získat peníze z Provident půjčky o něco rychleji můžete využít variantu hotovostní půjčky a peníze tak získat třeba i do 48 hodin. V tomto případě je však úrok za půjčení peněz vyšší.

Půjčky od Home Credit

Home Credit půjčka je sice jen pro klienty, kteří mohou doložit svoje příjmy, tento úvěr vám však může zajistit až 150 000 Kč.

Díky možnosti využít dlouhou dobu splatnosti můžete navíc získat výhodné RPSN i nízké měsíční splátky.