Tesco půjčka bez doložení příjmů

Slyšeli jste už o proslulé Tesco půjčce bez doložení příjmů? V rámci této půjčky si můžete půjčit sumu od dvaceti tisíc do sto padesáti tisíc korun (pokud půjdete přímo ke stánku vedle tohoto supermarketu, půjčka může být až půlmilionová).

  • Hlavní výhodou je určitě to, že nemusíte mít žádného ručitele, stejně jako to, že si půjčku můžete navolit zcela individuálně.

Tesco půjčka bez doložení příjmů nabízí možnost splácení až v délce 84 měsíců (tedy jinými slovy vlastně sedmi let), variabilní výši splátky a samozřejmě nezbytné pojištění vašeho splácení, protože nikdy nevíte, co se může v životě přihodit – a to bez strašení, buďme realisté.

Stačí navštívit web supermarketu Tesco, kde se o možnosti finančního úvěru dozvíte vše potřebné. Stejně tak můžete zavolat na uvedenou infolinku, to hlavně v případě, že máte nějaký dotaz a nenašli jste ho ve FAQ.

Tesco půjčka bez doložení příjmů Tesco půjčku bez doložení příjmů můžete i během splácení libovolně měnit, splátky si například i odložit (v době Vánoc se něco podobného určitě hodí, po dobu trvání úvěru tak můžete učinit až čtyřikrát). Půjčit si můžete na cokoliv, nemusíte dokládat důvod vzetí úvěru, jak bylo ještě před několika roky zcela běžné.

Pokud si nevíte rady, zavolejte na infolinku 840 111 321, která je k dispozici od pondělí do pátku, a to vždy mezi osmou a osmnáctou hodinou.

A na závěr si dejme malý příklad. Rádi byste si půjčili sto tisíc korun na dobu osmačtyřiceti měsíců, tedy celkem čtyř let?

Pak budete měsíčně splácet necelé tři tisíce korun, RPSN (roční procentní sazba nákladů) činí v tomto případě osmnáct procent, úroková sazba je o dvě a půl procenta nižší a celkově splatíte společnosti Tesco 136 tisíc korun. O této velmi férové půjčce byste proto měli minimálně přemýšlet!