Creditportal.cz půjčka

Krátkodobé půjčky, které vám mohou zajistit peníze rychle, jsou v poslední době rychlá volba pro všechny problematické klienty, kteří mají málo peněz, jsou nezaměstnaní, v exekuci anebo mají jiné potíže.

Jednou z firem, která u nás nabízí právě menší krátkodobé půjčky je CreditPortal.cz, půjčka, která u nás funguje několik let.

Jde opět o klasickou nebankovní společnost, která nabízí možnost vyřízení půjčky online.

Přímo na jejich internetových stránkách je dostupná online žádost o půjčku, která vám může zajistit až 30 000 Kč. Podívejme se ale na půjčku od Creditportal trochu podrobněji.

Nová nebo opakovaná Creditportal půjčka?

Creditportal.cz nabízí na svém webu dva typy půjček, jako tomu je i ostatních společností (například u Zaplo půjčky či u Creditonu).

creditportal-pujcka

Rozdíl je zde protože , tyhle půjčky jsou v jiné formě pro nové klienty, kteří si zde berou svoji první půjčku a pro stálé zákazníky, kteří právě využívají opakované Creditportal půjčky.

https://www.youtube.com/watch?v=XiyctDWE6PU

U klasických nebankovních společností tyhle zdvojené půjčky nejsou a to má určitý důvod. U malých půjček typu Creditportal je menší prověřování klientů a tak si zde poprvé půjčíte, aniž by vás měla tahle nebankovní společnost kompletně prověřeného.

Proto je omezená cílová částka pro tuhle první půjčku a až poté, co ji splatíte a ukáže se vaše bonita a solventnost, máte na nárok na vyšší opakovanou půjčku.

Kolik mi u Creditportal půjčí?

Půjčky od Creditportal jsou dostupné až do výše 30 000 Kč, což však neznamená, že tuhle sumu jako nový klient získáte.

Jak jsme ale zmiňovali, omezení pro nové klienty je u Creditportal půjčky také, takže si jako nový klient, můžete vybírat mezi sumou od 500 do 5000 korun.

Půjčky i v hotovosti?

Creditportal má oproti nebankovním půjčkám od ostatních firem menší výhodu a tou je to, že si peníze z půjčky můžete vyzvednout i v hotovosti na pobočkách benzínových stanic EuroOil. Vyzvednutí peněz je ovšem možné až po vyřízení a schválení Creditportal půjčky po internetu.

Prodloužení Creditportal půjčky

V případě, že peníze z Creditportal půjčky využijete všechny a nezůstane vám nic, z čeho byste mohli splatit dluh, je samozřejmě možné si půjčku za poplatek prodloužit. Prodloužení je možné přímo ze stránek Creditportal.cz anebo pak na jejich telefonní lince 222 209 011.

Napsat komentář