Perfect Money půjčka

Nebankovních společností, které nabízí rychlé sms půjčky před výplatou a pochází z České republiky, není příliš mnoho.

Ovšem právě půjčka Perfect Money a společnost se stejným názvem (Perfect Money s.r.o.) je ryze česká společnost, která na trhu s nebankovními úvěry a půjčkami působí.

Perfect Money vznikla hned v začátcích, když se u nás krátkodobé sms půjčky začali teprve objevovat a příliš mnoho lidí o nich nemělo tušení. Dnes už jde o velkou společnost, která má tisíce klientů, kteří si od nich půjčují peníze pravidelně, bezpečně a navíc za výhodných podmínek.

Perfect Money – půjčka pro lidi

Se společností Perfect Money a jejími zástupci jsem byli v kontaktu a můžeme říct, že se jedná o jednu z nejférovějších půjček na trhu s krátkodobými úvěry. Nejde sice o tu nejvýhodnější půjčku z hlediska úroků a nepůjčí vám ani závratně vysoké částky, ovšem půjčování zde je bezpečné a navíc také kontrolované.

U jiných nebankovních společností sice půjčí téměř každému, ovšem právě to je důvodem toho, proč potom mnoho lidí nezvládá splácet svoje závazky, zadluží se a hrozí jim exekuce.

Těmto situací m se snaží firma Perfect Money předcházet a proto mají přesnější schvalovací procesy. Pokud tedy patříte mezi rizikové klienty a hrozí zde, že byste nedokázali půjčky a dluhy splácet, nebude vaše žádost schválena.

Detaily Perfect Money půjčky před výplatou

Pojďme se nyní podívat na to, co vlastně Perfect Money půjčka nabízí. Jde o menší půjčku do 5000 Kč, minimální částka je 1000 Kč. V minulosti zde byl limit, takže jste si poprvé mohli půjčit jen 3000 korun, ovšem nyní došlo u Perfect-Money.cz ke změnám a vy si zde můžete hned napoprvé, jako nový klient, vypůjčit až 5000 korun.

https://www.youtube.com/watch?v=bm0-VDULru0

Co se týče doby splatnosti, je na tom Perfect Money podobně jako ostatní nebankovní společnosti, které nabízí rychlé půjčky před výplatou. Rozdíl je pouze v tom, že si vybíráte z několika variant. Můžete si totiž od Perfect Money vzít tyhle půjčky:

  • Půjčka na týden
  • Půjčka na 14 dnů
  • Půjčka na 21 dnů
  • Půjčka na 28 dnů

Ovšem jsou zde určitá specifika pro nové klienty. Pokud si od Perfect Money berete svojí první půjčku, máte splatnost omezenou na 21 dnů a až poté, co se ověří,  že splácíte půjčky bez problémů, máte nárok na týden splatnosti navíc.

Jsou zde nějaké poplatky? Jaké jsou úroky?

perfect money recenzeTo, co vás jistě zajímá (anebo by vás to rozhodně zajímat mělo) je výše úroků a celkových poplatků, které je potřeba za vypůjčení peněz zaplatit.

U Perfect Money se splácí dluh jednorázově a to spolu se všemi poplatky.

Splátka probíhá předtím, než vám vyprší doba splatnosti. Peníze se převádí na účet Perfect Money a je potřeba splatit jak vypůjčené peníze + poplatek. Podívejme se na příklad poplatků u této půjčky.

Napsat komentář