Babí léto na Lipně – užijte si podzimní teplo!

ubytovani-lipnoBabí léto na Lipně patří k nejpohodovějším obdobím, které zde mohou trávit jednotlivci i celé rodiny. V období podzimu je zde mnohem méně turistů a vy navíc můžete najít výhodné ubytování na Lipně a užít si různých akcí.
Lipno v babím létě má pro vás připraveny akce jako je Stezka v korunách stromů, cyklostezka, jízda na kolečkových bruslích a také lesy plné hub a krásné prostředí.

Můžete si vypůjčit elektročlun a plavit se po lipenském jezeře, vyjet lanovkou a sjet dolů na koloběžce. Vyzkoušet můžete mnoho zábavy. K dispozici je také aquapark ve Frymburku, kde se můžete ubytovat také v hotelu Lipno, kde najdete také restauraci s kavkazskou kuchyní.

Nebyli jste v létě na Lipně?

Rozhodně nemusíte ničeho litovat a klidně si na Lipno zajeďte. Babí léto na Lipně je rozhodně velmi romantické. Můžete se vydat po jeho hladině třeba na plachetnici.

Lipno a jeho okolí vás zaujme také velkým množstvím památek, které stojí za návštěvu. Na kole se v příjemném teplém dni můžete vypravit až do blízkého Rakouska či Německa.

Oblíbeným místem je pak Stezka v korunách stromů, které dominuje 40 m vysoká věž. Ve Ski areálu Lipno je bobová dráha, sjezdovky, jízda po Lipně a samozřejmě také bazén.

Babí léto na Lipně láká také k výletům na Plešné jezero, Vítkův hrádek, Medvědí stezku, výlet do Nové pece, na rozhlednu Kleť, případně na zámek v Hluboké nad Vltavou či na hrad Rožmberk, do zoo. Možností, jak trávit podzim na Lipně, je skutečně neomezeně, a navíc ubytování na Lipně je skutečně výhodné v tomto období.

1 komentář u „Babí léto na Lipně – užijte si podzimní teplo!“

Napsat komentář