Ammado půjčka: Vyplatí se? Recenze a zkušenosti

Ammado půjčky se už těší velké oblibě na Slovensku a v anketě na recenziepozicek.eu. Objektivitu ankety ověřit sice nelze, ale poskytovatel zde však slibuje půjčky skutečně pro každého. Podívejme se na to, zda to tak opravdu je.

Co je Ammado CZ

Ammado CZ je společnost se sídlem v Praze, která nabízí zprostředkování nebankovních neúčelových úvěrů. V České republice vznikla zejména proto, že se osvědčila na slovenském trhu. Na webu je adresa Nademlejnská 57, Praha 190 00, a jméno Dagmar Grulichová.

Kolik si můžete půjčit od Ammado

Nebankovní půjčky jsou velmi oblíbené hlavně proto, že nabídnou rychlé a snadné vyřízení, minimum papírování a širokou škálu částek k půjčení. Jinak tomu není ani v případě produktu Ammado půjčky. Jedná se o klasickou půjčku, která umožní půjčit si s úrokem od 9,8 %. Výši splátky si zvolíte sami s možností odkladu až 4 splátek.

MINI půjčka

MINI půjčka je vyplacena obratem po odeslání jednoduché žádosti a finanční prostředky čerpáte téměř okamžitě. Žádost je dostupná nonstop a ihned a zpracována během několika minut. Pokud si potřebujete půjčit jen pár tisíc a hotovost potřebujete mít ihned k dispozici, je pro vás produkt půjčka do výplaty jako dělaný.

  • Půjčíte si od 1000 – 20 000 Kč
  • Doba splatnosti je 1 – 90 dní
  • Peníze máte ihned k dispozici v bankomatu či v hotovosti
  • Již od 0% úroku a 0 Kč poplatku za první půjčku

Půjčka do výplaty je i bez zaslání obvyklých 1 Kč na účet. MINI půjčka je schválena okamžitě a k penězům se dostanete během 15 minut. Denně se schválí až 98% žádostí a šance je vysoká. Pokud si potřebujete půjčit menší částku jen na pár dní, produkt MINI půjčka do výplaty je vhodným řešením.

MAXI půjčka

MAXI půjčka je pro ty, co si chtějí půjčit vyšší částkou a delší dobou splatnosti. Nejde o úvěrového predátora. Ve formuláři nechybí dotaz na výši měsíčních příjmů. Ammado poskytuje půjčky zodpovědně a vyžaduje potvrzení o příjmu. Žádná solidní nebankovní společnost nikomu neposkytne půjčku nebonitním klientům. Doba splatnosti se pohybuje od 12 do 84 měsíců.

  • Půjčíte si od 10 000 – 800 000 Kč
  • Doba splatnosti 1 – 8 let
  • Peníze máte k dispozici do 24 hodin

Nebankovní půjčka na splátky se dá získat online rychle a jednoduše. Nepotřebujete ručitele a nebudete ručit ani svým movitým a nemovitým majetkem. Půjčku získáte bez poplatků velmi rychle, a to už do 24 hodin.

Ammado půjčka

Komu jsou půjčky určeny

Tyto půjčky jsou určeny zaměstnaným, nezaměstnaným, živnostníkům, důchodcům nebo osobám na mateřské a rodičovské dovolené. Nárok má tedy každý člověk s adekvátním příjmem. Ammado půjčky jsou vhodné pro kohokoli od 18 let. Navíc s možností bezplatného odkladu až 4 splátek. Dobu splácení si vždy individuálně nastavíte zcela variabilně podle svých možností, aby neovlivnila finanční rozpočet.

Ammado a amortizační půjčky

Můžete si v přehledu novinek najít i tzv. amortizační půjčku, tedy s pevnou splátkou. V průběhu splácení se u této formy půjčky měsíční splátka nezvýší ani v případě prodlení splácení. Ptáte se, zda jsou Ammado půjčky podvod?

Ammado půjčky – recenze a zkušenosti klientů

V několika internetových diskuzích najdete mnohé komentáře. Podle nich Ammado půjčky nejsou podvod. Přesto nejde o klasickou nebankovní společnost, která by poskytovala klientům vlastní kapitál. Jde o zprostředkovatele půjček od známých a renomovaných nebankovních společností. Recenze a zkušenosti klientů potvrzují, že u Ammado CZ žadatelé o bezúčelnou půjčku peníze opravdu získají.

Někteří uživatelé hovoří v recenzích o tom, že se jim po žádosti o půjčku ozvaly jiné nebankovní společnosti. Z toho je patrné, že je Ammado zprostředkovatel půjček, nikoli jejich poskytovatel. Připravte se na možnost, že na vaši žádost odpoví i jiná nebankovní společnost, možná s výhodnějšími podmínkami.

Napsat komentář