Acema credit Czech a.s. recenze – je to podvod?


Na trhu s nebankovními společnostmi působí množství firem, které vám půjčí peníze méně či více výhodněji. Jednou z úvěrových společností, u které si můžete požádat o půjčku právě vy je Acema Credit Czech a.s. .

Jde o českou firmu, která v poslední době začala s velkou nabídkou nebankovních půjček, které vám mohou zajistit až 5 000 000 korun. Jde tedy o poměrně velké částky na nebankovní sektor a Acema Credit tím takto konkuruje i bankovním a nebankovním hypotečním úvěrům.

Můžete u nich využít čtyří typy úvěrů a to:

  • Půjčka na cokoliv
  •  Podnikatelský úvěr
  •  Půjčka na rekonstrukci
  •  Konsolidace půjček

Přímo na stránkách této nebankovní společnosti si můžete vypočítat splátky u vybrané půjčky a zobrazit si také RPSN hodnoty.

RPSN je důležitý faktor, který můžete využít při srovnání výhodnosti klasických půjček. Čím nižší RPSN je, tím levnější je pro vás půjčení peněz.

Acema credit CzechU Acema Credit jsou úroky u RPSN relativně nízké, ale v různých diskuzích se můžete dočíst, že problémy mohou nastat v případě nesplácení, kdy společnost vyžaduje vysoké poplatky a může hrozit i exekuce.

Rozhodně však nejde o podvod, Acema Credit patří mezi nebankovní společnosti, kde si opravdu peníze půjčit můžete.

AcemaAcema

2 thoughts on “Acema credit Czech a.s. recenze – je to podvod?

  1. Potřeboval jsem asi 500tis na vyplacení manželky při rozvodu. Banka bohužel nepřipadala v úvahu, protože pracuji jako číšník a oficiální příjmy prostě na půjčku nemám. Acema příjmy nepotřebovala, schválili mě i bez toho. Proces na mě možná trochu složitější, ale jinak peníze jsem měl vcelku rychle.

  2. Mám druhou půjčku od nich, ale je fakt že splácím všas, bez jediného prodlení, tak sem dostal na druhou půčku i lepší úrok.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *