Acema credit Czech a.s. recenze – je to podvod?


Na trhu s nebankovními společnostmi působí množství firem, které vám půjčí peníze méně či více výhodněji. Jednou z úvěrových společností, u které si můžete požádat o půjčku právě vy je Acema Credit Czech a.s. .

Jde o českou firmu, která v poslední době začala s velkou nabídkou nebankovních půjček, které vám mohou zajistit až 5 000 000 korun. Jde tedy o poměrně velké částky na nebankovní sektor a Acema Credit tím takto konkuruje i bankovním a nebankovním hypotečním úvěrům.

 

Acema Credit Czech a.s. je ověřená nebankovní půjčka. Patří mezi půjčky, které půjčí, i když se vám už to nikde nedaří.

  • Úvěr až 50 milionů Kč
  • od 9,69 % p. a.
  • Peníze do 48 hodin

Doporučujeme

 

Můžete u nich využít čtyří typy úvěrů a to:

 • Půjčka na cokoliv
 •  Podnikatelský úvěr
 •  Půjčka na rekonstrukci
 •  Konsolidace půjček

Přímo na stránkách této nebankovní společnosti si můžete vypočítat splátky u vybrané půjčky a zobrazit si také RPSN hodnoty.

RPSN je důležitý faktor, který můžete využít při srovnání výhodnosti klasických půjček. Čím nižší RPSN je, tím levnější je pro vás půjčení peněz.

Acema credit CzechU Acema Credit jsou úroky u RPSN relativně nízké, ale v různých diskuzích se můžete dočíst, že problémy mohou nastat v případě nesplácení, kdy společnost vyžaduje vysoké poplatky a může hrozit i exekuce.

Rozhodně však nejde o podvod, Acema Credit patří mezi nebankovní společnosti, kde si opravdu peníze půjčit můžete.

AcemaAcema

5 komentářů u „Acema credit Czech a.s. recenze – je to podvod?“

 1. Potřeboval jsem asi 500tis na vyplacení manželky při rozvodu. Banka bohužel nepřipadala v úvahu, protože pracuji jako číšník a oficiální příjmy prostě na půjčku nemám. Acema příjmy nepotřebovala, schválili mě i bez toho. Proces na mě možná trochu složitější, ale jinak peníze jsem měl vcelku rychle.

  Odpovědět
  • Řešil jsem něco podobného, kdy banka byla schopná uznat jen to, co jsem měl oficiálně uznáno, ale že jsem měl výdělky i bokem nemohli brát v potaz i když byly pravidelné. Acema taky řeší jestli mě půjčka nezatíží víc než musí, ale mohl jsem u nich pracovat i s těmi dalšími penězi, tak tu pro mě bylo mnohem snazší získat půjčku, než kdybych to zkoušel dál a obíhal další banky co máme kolem náměstí.

   Odpovědět
 2. Mám druhou půjčku od nich, ale je fakt že splácím všas, bez jediného prodlení, tak sem dostal na druhou půčku i lepší úrok.

  Odpovědět
 3. Mně pomohli vyplatit z exekuce, takže to není jen otřepaná fráze u nich na stránkách, ale holý fakt, že se mi od nich peníze podařilo dostat v rychlém procesu jednání a postupně to u nich co měsíc teď umazávám.

  Odpovědět
 4. Se společností jsem řešil financování svýho projektu, pomohli mi k tomu vyřídit úvěr a zajistit splátky, abych to měl do pěti let uhrazené. Celkově jednání společnosti bylo na úrovni, takže do budoucna když bude třeba, tak je opět pro finance zvážím.

  Odpovědět

Napsat komentář