Zoxo půjčka – výhody a nevýhody

Každému z nás se občas může stát, že se dostane do tíživé finanční situace a potřebuje nějakou finanční výpomoc. Ne vždy lze situaci řešit půjčkou u banky a lepší jsou pak nebankovní půjčky, jako je půjčka u společnosti Zoxo. Hlavní výhodou je rychlost při poskytnutí peněz a minimum formalit.

Zoxo Financial a její půjčky

Plzeňská společnost Zoxo Financial poskytuje půjčky dlouhodobě. Její dlouholetá tradice působení v oboru, díky které má spokojené klienty po celé republice, je důkazem bezpečné půjčky. Společnost Zoxo se zabývá poskytováním nebankovních zajištěných úvěrů, za které ručí žadatel nemovitostí nebo třetí strana. Jedná se o typ půjčky zvané Americká hypotéka.

zoxo

Půjčka Zoxo

Důležitým pilířem, na kterém společnost staví, je osobní jednání s každým klientem. Základní informace o půjčkách a přesnou výši splátek zjistíte na webu a na zbylé informace se můžete kdykoliv zeptat zástupců společnosti, prostřednictvím e-mailu či telefonické linky. Všechny půjčky Zoxo jsou navíc neúčelové, což znamená, že můžete získané peníze použít na cokoli, včetně rozjetí svého podnikatelského záměru. Prostředky získáte nejdéle do 48 hodin.

Jak si půjčit u Zoxo

Splátky úvěrů si lze rozložit až na 20 let. Po celou dobu splácení má žadatel garantovanou stejnou výši splátek. Alternativou jsou krátkodobé úvěry. U těch si lze splácení nastavit s tzv. odloženou jistinou. Pak se splácí pouze úroky a dlužná částka se zaplatí až nakonec jednorázově. Pokud tedy víte, že se vám v budoucnu podaří jednorázově získat potřebnou finanční částku, třeba z prodeje nemovitosti, dědictví, či jinak, můžete ušetřit. Pro řadu klientů je proto tento typ půjček dostupnější. Půjčka Zoxo je od 100 000 až do 10 000 000 korun se zástavou nemovitosti. Stačí vyplnit nezávazně online žádost.

Jaké jsou další podmínky půjčky

Pokud z nějakého důvodu splácet svůj úvěr nemůžete, je možné celou vaši situaci nechat posoudit individuálně a zajistit si tak odklad splátek až na 6 měsíců. Společnost Zoxo vychází vstříc také začínajícím podnikatelům, kteří nemají žádnou finanční historii. U půjčky Zoxo nejsou vyžadovány žádné poplatky předem. Pokud prokážete v průběhu splácení úvěru dobrou platební morálku, máte nárok na bonus a půjčku lze předčasně splatit zdarma. K podpisu smlouvy potřebujete doklad totožnosti a jeden výpis z bankovního účtu.

Půjčka Zoxo se zajištěním nemovitostí

Půjčka Zoxo se zajištěním nemovitostí se zaměřuje zejména na podnikatele, živnostníky a osoby samostatně výdělečně činné. Nejedná se o běžné spotřebitelské půjčky. Dělí se na krátkodobé a dlouhodobé. Úvěrový rámec je u obou půjček shodný. Liší se doba splácení. U krátkodobé půjčky jsou to 3 měsíce až 2 roky, u dlouhodobé půjčky je to 12 měsíců až 20 let. U krátkodobé půjčky se navíc splácejí jen úroky, u dlouhodobé půjčky jde o klasický úvěr se zajištěním nemovitostí.

Výhody půjčky Zoxo

  • půjčka od 100 000 korun až do 10 000 000 korun
  • bezúčelová půjčka – úvěr lze využít na cokoli včetně vyplacení exekuce či konsolidace půjček
  • krátkodobá půjčka Zoxo je až na 2 roky a splácíte jen úroky
  • dlouhodobá půjčka Zoxo umožňuje rozložit splátky až na 20 let
  • žádost se podává online
  • rychlá půjčka – vyhodnocení půjčky proběhne do 48 hodin
  • nemusíte být občanem ČR

Nevýhody půjčky Zoxo

  • nutnost osobní návštěvy
  • nutnost jištění nemovitostí

Poplatky a úroky

Aktuálně se za vyplacení úvěru platí 3 %, za vyplacení exekuce 1 500 korun, za vyhotovení smlouvy maximálně 5 000 korun a za předčasné splacení půjčky maximálně do 5 %. Úroková sazba začíná na 9,9 % ročně. Přesná výše se vždy odvíjí od konkrétní situace a bonity klienta. U exekuce a konsolidace se o vyplacení věřitelů postará přímo Zoxo Financial. Zoxo kontakt je také na zoxo.cz, kde je k dispozici i Zoxo klientská zóna pro získání informací.

1 komentář u „Zoxo půjčka – výhody a nevýhody“

Napsat komentář