Záložna Creditas – recenze a diskuze

Nebankovní společnost, družstevní záložna působící na trhu finančních služeb od roku 1996 Vám přináší širokou škálu služeb. Od běžného účtu, termínovaných vkladů, výhodný spořicí účet až po úvěry a služby pro firmy.

Creditas Vám chce poskytnout vše, co můžete potřebovat v oblasti osobních či firemních financí.

Spolehněte se, 17 let působení na trhu něco znamená – zkušenosti, spokojenost zákazníků a profesionální kvalitu. Creditas Vám umožní spravovat Váš finanční svět.

I běžný účet Creditas Vám vynáší peníze

Ano, čtete správně – s Creditas Vám vynáší i běžný účet. Creditas Vám nabízí vedení běžného účtu zcela zdarma, možnost vedení v cizí měně a hlavně zhodnocení 0,5 % ročně. To Vám jen tak žádná banka nenabídne, ale Creditas ano.

Nízké poplatky za výběry a zhodnocení účtu – můžete vydělat i na běžném účtu.


Přímo na webu si můžete sami spočítat, kolik Vás bude běžný účet stát, rozhodně ne moc a můžete díky zajímavému zhodnocení každý měsíc i něco vydělat. Creditas je běžný účet, který je něco více.

Termínovaný vklad a spořicí účet se u Creditas rozhodně vyplatí

Creditas Vám nabízí také výhodné termínované vklady a spořicí účet BENEFIT.

  • Například termínovaný vklad na 5 let Vám může vynést až 3,2 % ročně a v případě spořicího účtu je výnos 1,25 % ročně a spořit nemusíte pravidelně.
  • Creditas Vám tak nabízí zajímavé možnosti zhodnocení svých peněz.

Záložna CreditasPůjčky na cokoli a půjčka na bydlení od Creditas

Nedílnou součástí služeb Creditas jsou také půjčky. V nabídce je spotřebitelský bezúčelný úvěr od 150000 Kč a také půjčka na bydlení, kterou lze žádat až do 75 let věku.

Běžnou půjčku lze získat do výše 1 880 000 Kč na 15 lez se zajištěním nemovitostí nebo libovolnou vinkulací. Samozřejmostí je vložení mimořádné splátky či doplacení půjčky zcela zdarma.

Účelovou půjčku na bydlení využijete pro stavbu, rekonstrukci a také ke konsolidaci půjček ke zhodnocení nemovitostí. Creditas poskytuje výhodné úvěry pro různé situace. Výše anuit je vždy fixní.

Creditas jsou půjčky a další škála služeb, nezapomíná ani na firmy

Creditas Vám nabízí celou škálu finančních služeb. Půjčky, účty, termínované vklady a nezapomíná ani na firmy. Těm nabízí řadu dalších služeb pro podnikání.

S Creditas máte více a můžete efektivně vydělat i na běžném účtu a navíc poskytuje výhodné půjčky na bydlení i bezúčelové půjčky na cokoli. Získání půjčky je snadné a rychlé, stejně jako zřízení účtu či jiné služby Creditas. Společnost patří k předním družstevním záložnám českého trhu.