Zakládáte autodopravu?

Založení vlastní mezinárodní kamionové autodopravy nemusí být složitý proces, kterého byste se museli obávat. Pokud vás tento druh podnikání láká, stačí pouze
vyřešit několik formalit, které se týkají legislativy a pak už se plně můžete věnovat řízení své firmy.

V minulosti znamelo získání koncovky s.r.o. mnoho složitých a zdlouhavých procesů, které ale dnes díky několika společnostem
odpadají. Pokud chcete, aby měla vaše autodoprava status společnosti s ručením omezeným, pak už nemusíte šetřit na vklad
200 000 Kč, ale můžete si koupit tzv. ready-made společnost.

Zakládáte autodopravu?Tyto ready made společnosti jsou k dispozici na prodej u specializovaných firem, mezi které patří i například slovenská firma fontionnel.sk. Díky ní už nemusíte čekat na založení společnosti s ručením omezeným několik týdnů, ale vše může být vyřízeno během několika dnů. Vybrat si můžete společnost vhodnou přesně pro vašisituaci – ať už se chystáte být plátcem DPH anebo ne.

Ready made společnosti od fontionnel.sk jsou založené jen za účelem prodeje, splňují tedy všechny potřebné požadavky, jsou registrované pro daň z příjmu a nikdy nevykonávali žádnou činnost – jsou tedy naprosto bez závazků.

Kromě toho, že se vám může firma fontionnel.sk postarat o získáníspolečnosti nabízí také služby spojené se zařízením dopravní licence. Vyřídí za váš všechny nutné formality pro to, abyste mohli vykonávat mezinárodní nebo vnitrostátní dopravu a to aniž byste museli být někde osobně.

Jestliže tedy chcete mít vše rychle za sebou a nemáte rádi jednání s úřady, budou služby této firmy přesně co potřebujete. Bohužel pro většinu podnikatelů roste papírování ruku v ruce s dobou fungování firmy.

Proto je určitě potřeba myslet i na vlastní účetní, která se vám postará nejen o daňové přehledy, ale také o vedení přehledů týkajících se např. DPH.

Vy se tak můžete plněvěnovat řízení firma a zvyšování zisků, zatímco administrativu necháte na odbornících.

Napsat komentář