Virtuální sídla společnosti

Díky moderním technologiím lze v dnešní době podnikat velmi snadno a jednoduše i z pohodlí domova. Lidé mohou začít pracovat na volné noze i bez kapitálu, klidně při studiu. Díky internetu není potřeba nic řešit, celý svůj business může podnikatel kontrolovat například skrz svůj notebook Lenovo IdeaPad U310.

V některých odvětví podnikání jak offline, tak na internetu je však nutné, nebo minimálně výhodné, aby člověk nebo firma podnikali jako právnická osoba.

Založení či koupě společnosti s ručením omezeným má několik výhod, které se týkají ručení, důvěryhodnosti, možnost optimalizace daní atd.

V dnešní době je tento krok velmi snadný a zařízení společnosti vás nemusí stát ani mnoho času. Plno formalit si totiž můžete zjednodušit tím, že si koupíte ready made firmu.

Tzv. Ready made společnost je společnost založena pouze za účelem prodeje. Nemá žádné závázky ani pohledávky a v minulosti nikdy neprovozovala žádno činnost. Prodej společností nabízí například firma onlineinvest.sk, která se na zakládání a prodej společností zaměřuje.

Virtuální sídla společnostiDíky jejich službám mohou mít vlastní společnosti i lidé a firmy, které k podnikání nepotřebují velké prostory, protože jejich business se odehrává většinou na internetu. Takovým lidem nabízí tato firma možnost využít virtuální sídlo společnosti.

Virtuální sídlo je určeno všem, kteří si nechtějí pronajímat vlastní sídlo a adresu potřebují jen kvůli formalitám. Virtuální sídla jsou dostupná v na několika ulicích po celé Bratislavě.

Pro případ, že byste potřebovali na vaší adrese vést obchodní jednání je možné využít zasedacích prostor, které nabízí firma Online Invest k pronájmu. Kromě koupi společnost tato firma nabízí dále také služby založení společnosti v České republice či na Slovensku a to jak ve formě s.r.o. tak a.s. .

Napsat komentář