Triarios: Odborníci na daně a účetnictví vám pomohou v nesnázích

Jako podnikatelé či živnostníci máte za úkol pečlivě vést účetnictví, respektive daňovou evidenci.

V opačném případě se na vás dříve či později zaměří finanční úřad, což může skončit poměrně vysokými finančními sankcemi, případně i dalšími potížemi, které mohou vyústit až v definitivní konec vaší podnikatelské činnosti.

Jakmile nemáte potřebné zkušenosti, nebo si účetnictví jednoduše nechcete vést sami, obraťte se na Triarios.

Zkušení odborníci poradí a pomohou s daněmi a kompletním účetnictvím

Společnost Triarios poskytuje daňové poradenství na Praze 5. Kromě toho spolupracuje s firmami a živnostníky po celé republice, kterým externě zajišťuje vedení účetnictví.

Pomáhá jim tak vyvarovat se nedostatků v této oblasti, čímž zamezuje problémům s finančními úřady. V jejím kolektivu pracují zkušení odborníci, kteří mají velmi dobře nastudovanou veškerou právní problematiku.

vedeni-ucetnictviFirma vám poskytne nejen daňové poradenství tak, abyste optimalizovali odvod daní, ale zároveň vám třeba zajistí i rekonstrukci účetnictví vaší firmy.

To znamená, že opraví chybně zaúčtované položky, zkontroluje daňová přiznání, která podáváte na příslušný finanční úřad, případně vás dokonce i zastoupí při komunikaci s finančním úřadem. To vše se dá domluvit buď jednorázovou či dlouhodobou spoluprací.

Na Triarios se mohou obrátit živnostníci i firmy

Triarios za dobu své více než 20leté existence pomohl rekonstruovat účetnictví a poradit s daněmi již desítkám firem, včetně velkých společností. Pomáhá ale s daněmi i drobným živnostníkům, kteří si nemohou dovolit zaměstnat vlastního účetního.

Spolupráce s externí účetní firmou se jim v tomto směru vyplatí, neboť nemusejí za svého zaměstnance odvádět zdravotní a sociální pojištění a samozřejmě mu nemusí platit ani stálou mzdu.

Externí účetní firma vám tak může nejen zlepšit účetnictví a ušetřit třeba na odvodech daní, ale šetří vám i peníze, které byste jinak tratili za vlastního účetního. Tyto prostředky pak můžete investovat do rozvoje vaší firmy.

Napsat komentář