Tommy Stachi Group a.s.

Slyšeli jste už o společnosti, která se nazývá Tommy Stachi? Určitě ano, funguje na trhu poskytovatelů nebankovních úvěrů už celkem dlouho. Tommy Stachi group a.s. půjčka je ale něco, o čem možná nemáte dostatek informací, pojďme si ji proto důkladně představit.

Tato společnost působí na tuzemském trhu již od roku 2004 a v současnosti má více než dvacet tisíc klientů, kteří se rádi vracejí i poněkolikáté s žádostí o úvěr, protože jsou spokojení.

Půjčit si můžete od pěti do sta tisíce korun se splatností dvanácti a osmnáct měsíců. Nemusíte dokládat výpisy z registrů nebo přivádět ručitele. Peníze získáte bleskově v hotovosti takzvaně „na ruku“ nebo na bankovní účet.

Společnost Tommy Stachi nabízí půjčku doslova a do písmene pro všechny, ať už jde o seniory, zaměstnance nebo živnostníky, případně i studenty.

Tolik reklama na téma Tommy Stachi group a.s. půjčka. Věděli jste ale, že o této půjčce musíte sepsat složitou smlouvu a vyjednávání není zrovna legrace a může se pořádně protáhnout?

Pokud patříte nějakým složitým byrokratickým nedopatřením k takzvaným problémovým klientům, může Vám být půjčka dokonce odepřena. Rekordní RPSN (roční procentní sazba nákladů) je samozřejmostí. Tato rychlá půjčka není až tak výhodná, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Takže asi nebude od věci trochu prohlédnout i jiné nabídky, které tuzemský trh nabízí. Stačí se poptat odborníků na slovo vzatých na tuto problematiku nebo se porozhlédnout po informačních webových stránkách, které slouží přímo k tomuto účelu.

Tommy Stachi Group a.s. půjčka je podle mnohých zkrátka a jednoduše lichvářský podvod. Každý si asi myslí něco jiného, ale tyto zkušenosti zákazníků zatím v konkrétních hodnoceních hojně převažují a do budoucna tomu asi nebude vůbec jinak.