SMS půjčka ihned na bankovním účtě ještě dnes


Pokud jste se dostali do finančních potíží a máte méně peněz, než kolik jich potřebujete, pak se jistě zajímáte o to, jaký je nejsnazší a nejrychlejší způsob získání peněz formou půjčky.

V případě, že potřebujete mít peníze na bankovním účtě ještě dnes, se pro vás možnosti značně zúží.

Jedním z typů úvěru, díky němuž získáte peníze opravdu rychle je SMS půjčka.

Kteří z poskytovatelů SMS půjček vám umožní její sjednání ihned a pošlou vám peníze na bankovní účet?

ViaSMS

ViaSMS patří mezi nebankovní společnosti, které se zaměřují na poskytování krátkodobých, rychlých úvěrů, které lze obecně nazývat SMS půjčky. U ViaSMS si klienti mohou půjčit sumu až 12 000 Kč. Pro ověřené klienty, kteří splácí své dluhy bez problémů je možnost navýšení cílové částky.

K tomu, abyste mohli využít SMS půjčku od ViaSMS nepotřebujete nic víc než bankovní účet a mobil. Není potřeba doklad totožnosti, vše snadno vyřídíte pomocí SMS zpráv.

Sjednání půjčky bez registru ihned je možné z pohodlí domova takřka okamžitě, vlastně ihned. Stačí pouze vyplnit formulář – žádost o půjčku a peníze můžete mít na své bankovním účtě velmi rychle.

Finsen

Nebankovní společnost ViaSMS není jediným poskytovatelem SMS půjček. Mezi dalšího společnost, která vám půjčí peníze krátkodobě formou SMS úvěru je Finsen.

Tip: SMS půjčka ihned každému

Půjčka od tohoto poskytovatele patří mezi ty nejvýhodnější ve své kategorii, ovšem je určena pro bonitní klienty. Mají totiž více podmínek a požadavků než ostatní poskytovatelé SMS půjček.

    • Jaké jsou podmínky pro získání úvěru od Finsen?
    • Klient musí mít min. 21 let
    • Nesmí být v exekuci

  • Nutné doložení příjmů
  • Klient nesmí být zapsaný v registrech dlužníků

Na první pohled to tedy vypadá, že je mnohem snazší a výhodnější si sjednat půjčku u někoho, kdo nemá tolik požadavků. Podmínky nebankovní společnosti Finsen ovšem klientům zajišťují mnohem výhodnější úrokové sazby, než v případě finančních institucí, které půjčí peníze takřka každému.

2 komentáře u „SMS půjčka ihned na bankovním účtě ještě dnes“

  1. Pingback: SMS půjčka na bankovní účet
  2. Pingback: Půjčka pro lidi v insolvenci - Zlín, Hodonín, Opava

Komentáře nejsou povoleny.