Půjčky na účet do hodiny – 2014


V roce 2014 se i ve světě financí událo několik změn, které by vás mohli ovlivnit. V tomto článku se dnes zaměříme na sektor půjček, kde došlo nejen k změně názvů.

I když možná nepatříte mezi ty, kteří si musí pravidelně peníze půjčovat, pak by vás neměla minout informace o tom, že klasický úvěr dnes najdete u bank nebo jiných poskytovatelů pod názvem zápůjčka.

Od ledna totiž došlo k legislativním změnám a některé subjekty mají nové označení.

Jestliže se tedy v nabídce či smlouvě o úvěr setkáte s novými označeními jako je zápůjčka, výpůjčka, vydlužitel nebo Půjčky na účet do hodiny - 2014zapůjčitel, pak se nebojte žádného podvodu, jde o nově určené názvy dané zákonem.

Mezi další novinky v roce 2014 pak určitě patří také nová nabídka půjčky od Kredito24 (viz , která patří mezi velmi oblíbené krátkodobé půjčky, které si vyřídíte po internetu.

I když jde o relativně nový úvěr, tip finské půjčky u nás bez problémů funguje u jiných poskytovatelů.

Čím je Kredito 24 půjčka tak zajímavá?

V dnešní době zákazníky, kteří si chtějí půjčit peníze, vyžadují především rychlé a snadné vyřízení, protože půjčku potřebují většinou v krizové situaci. Kredito24 sice nabízí jen menší úvěry, o to rychlejší je však zpracování vaší žádosti a vyřízení celého procesu schválení půjčky.

Díky tomu, že u Kredito24 nevyžadují doložení příjmů a nenahlíží zde ani do registrů dlužníků, jsou schopni vám automaticky bez nutnosti prověřování jejich pracovníkem žádost schválit.

Vy tak můžete mít půjčku vyřízenou během 24 hodin pohodlně z domova, aniž byste museli někam chodit. Žádost o jejich půjčku totiž bez problému vyplníte přes internet.

Poplatky pro nové klienty


Přestože není u Kredito24 skoro žádné prověřování, musí noví klienti splnit jednu podmínku a tou je odeslání registračního poplatku.

  • Mohlo by vás zajímat: http://smspujcky.org/rychla-pujcka-ihned-na-ucet-do-hodiny

Poplatek je nutný k ověření vlastnictví bankovního účtu, ovšem k prověření stačí odeslat ověřovací 1 kč, nic víc. V případě opakované půjčky už pak žádný další poplatek neplatíte.

Napsat komentář