Půjčka Šikulka: RECENZE – Jaké jsou s ní zkušenosti?

Nebankovní Půjčka Šikulka může být vhodná při hledání individuálního úvěru, který odpovídá přesným požadavkům žadatele. Webové stránky Půjčky Šikulka slouží jako agregátor půjček. Podívejme se, jak to funguje.

Za webovými stránkami pujckasikulka.cz i dalším produktem Tutovka půjčka, sice stojí společnost LIFO-CB s.r.o. Zprostředkované nebankovní úvěry jsou však následně poskytovány jednotlivými úvěrovými společnostmi. Mezi další agregátory patří Gejša půjčka, Sumo půjčka, Creditsor půjčka a Čínská půjčka.

Půjčka Šikulka na cokoliv

Půjčka Šikulka nabízí úvěr v rozmezí od 1 000 až do 100 000 Kč bez skrytých poplatků. Je navíc možné získat první půjčku zdarma. V tomto případě vždy kontrolujte parametr RPSN. Pokud je RPSN 0 %, jedná se opravdu o půjčku zdarma. Půjčka je bezúčelová a lze ji využít na financování čehokoliv. Nebankovní Půjčka Šikulka nabízí splatnosti v rozmezí 12 až 84 měsíců. Pokud se dostanete do potíží se splácením, můžete si zdarma odložit 1 a 4 splátky.

Půjčka šikulka

Rychlá nebankovní Půjčka Šikulka

Splátky začínají na 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete doplatit celou půjčku bez poplatků. V případě pracovní neschopnosti nebo finanční tísně je možné odložit splátky až na 4 měsíce. Půjčka je rychlá a vyřízená 15 minut. Nejprve je třeba vyplnit krátký online formulář, odeslat žádost o půjčku a vyčkat. Peníze je možné vyplatit buď na účet, anebo v hotovosti.

Půjčka Šikulka a podmínky

Půjčka Šikulka je půjčka bez doložení příjmů a zároveň půjčka bez registru. Pokud máte nějaký záznam, je to posuzováni individuálně a automaticky to neznamená, že ji nedostanete. Není omezena horní věkovou hranicí a je i pro důchodce, nebo jako půjčka na mateřské. Podmínky pro získání jsou následující.

  • Minimální věk 18 let
  • Trvalé bydliště v České republice

Jak sjednat Půjčku Šikulka

Jde o on-line půjčku a sjednání je velmi jednoduché. V horní liště nad formulářem si nejprve zvolíte výši částky do maximální hranice 100 000 Kč. Pak ve formuláři vyplníte základní informace o sobě, jako je jméno, příjmení, e-mailová adresa a mobilní telefon, adresa včetně ulice, čísla popisného, města a PSČ, rodného čísla, výše měsíčního příjmu a zdroje příjmů. Můžete mít zaměstnání, důchod, být OSVČ, popírat rodičovský příspěvek a mít i další příjmy. Pak počkáte na zpracování žádosti.

Půjčka šikulka

Půjčka Šikulka a kalkulačka

Protože se nejedná o klasický web s jednou půjčkou, Půjčka Šikulka kalkulačka zde není. Jedná se o internetový agregátor, který žadateli umožní najít úvěr na míru přesně podle jeho potřeb a finančních možností podle stanovené výše úvěru. Výši úrokové sazby a RPSN se dozvíte ve chvíli, kdy vám agregátor přiradí na míru uzpůsobenou půjčku. Odesláním žádosti žadatel žádá o kontaktování poskytovatele finančních produktů za účelem získání dalších informací a důležitých parametrů.

Půjčka Šikulka a kontakty

Společnost sídlí na adrese Na Příkopě 392/9, Staré Město, 110 00 Praha. Je možné ji kontaktovat i prostřednictvím kontaktního formuláře dole na stránce agregátoru.

Půjčka Šikulka recenze a zkušenosti

Výhodou agregátoru jsou přehledné webové stránky, kde získáte základní a nejdůležitější informaceon-line formulářem pro žádost o půjčku a s kontaktním formulářem. Na stránce je vysvětlen parametr RPSN zahrnující veškeré poplatky spojené s půjčkou v procentech a úroková sazba p.a. – Per annum, tedy za rok.

Jedná se o krátkodobý úvěr bez poplatku. Za vyřízení a sjednání půjčky se nic neplatí. Nenahlíží se ani do registru dlužníků, respektive, i se záznamem bude vaše půjčka posuzována individuálně a šance na získání vysoké. Jedná se o půjčku do výplaty, která vám pomůže překlenout krátké období finančních nesnází.

Pravděpodobně proto, že se jedná o agregátor půjček a nikoliv o samostatnou půjčku, není na internetu uvedeno příliš mnoho zkušeností s Půjčkou Šikulka. Přesto recenze najdete. Na tento úvěr mohou dosáhnout i lidé s nízkými příjmy nebo třeba i lidé v exekuci. Půjčka na již existující dluhy však vaše problémy nevyřeší.

Napsat komentář