ExpressCash [recenze]: Jaké jsou zkušenosti? Vyplatí se?

Hotovostní půjčka ExpressCash od společnosti EC Financial Services, a.s. se řadí mezi nebankovní úvěry určených zejména těm, kterým banka nepůjčí.

Do ruky a bez účtu

Úvěrový rámec je 5 000 až 70 000 Kč s dobou splatnosti 14, 17 nebo 20 měsíců. Dlouhá splatnost i u nižších částek umožňuje relativně nízké splátky při rozložení menší půjčky na co nejdelší dobu splatnosti. Hotovostně probíhá půjčka i její splácení. Splátky se hradí vždy 1x za měsíc do rukou obchodního zástupce úvěrové společnosti. Mohou si ji sjednat i lidé, kteří nemají vlastní bankovní účet.

Půjčka ExpressCash

Půjčka ExpressCash je určena, zaměstnancům, podnikatelům, matkám na mateřské dovolené, studentům i důchodcům. Musíte však prokázat výši příjmů a doložit adresu bydliště. Půjčka je bezúčelná, účel půjčky proto prokazovat nemusíte. Půjčka ExpressCash je možnost í pro ty, co si nemohou půjčit v bance, nechtějí mít účet v bance a preferují úvěr s výplatou přímo na ruku.

Základní informace

 • Typ půjčky – hotovostní
 • Limit půjčky – 5 000 Kč – 70 000 Kč
 • Úrok od 15 – 25 %
 • Doba splatnosti 14, 17 nebo 20 měsíců
 • Způsob vyplacení – v hotovosti
 • Způsob splácení – v hotovosti
 • Půjčka se záznamem v rejstříku trestů – ano
 • Půjčka s exekucí – ano
 • Půjčka pro cizince – ano
 • Půjčka bez ručení – ano
 • Půjčka pro nezaměstnané – ne
 • Půjčka bez doložení příjmů – ne
 • Půjčka bez kontroly registrů – ne

O společnosti EC Financial Services, a.s.

ExpressCash je provozován společností EC Financial Services a.s. Tento dynamický poskytovatel nebankovních půjček půjčuje hlavně fyzickým osobám na území ČR, respektuje veškeré zákonné předpisy a žádosti svých klientů o půjčky zodpovědně prověřuje. Disponuje licencí od České národní banky.

Společnost disponuje profesionální sítí obchodních zástupců, kteří žadatele o půjčku navštěvují přímo u nich doma a v případě schválení půjčky obnos rovnou v hotovosti vyplatí. Splácení probíhá rovněž v hotovosti a obchodní zástupce klienty opět navštěvuje přímo doma, což jim zajišťuje maximální komfort.

Žádost o půjčku ExpressCash

Pro získání půjčky musíte navštívit webové stránky expresscash.cz. Na kalkulačce zadáte, kolik si chcete půjčit a vyberete si dobu splácení. Zobrazí se vám předběžný výpočet měsíčních splátek a můžete klepnout na tlačítko „Chci půjčku“. Po vyplnění formuláře, kam zadáte osobní údaje, jako je jméno, příjmení a adresa trvalého pobytu bude žádost zaslána k posouzení. Obchodní zástupce vás pak kontaktuje.

Půjčka ExpressCash – recenze a zkušenosti

Podání internetové žádosti je nezávazné a vyplněním formuláře nic neriskujete. Na kalkulačce uvidíte přehledně vypsané bližší parametry, jako je RPSN – roční procentní sazba nákladů, celkové náklady, celková částka ke splacení a výše měsíční splátky. Díky tomu se můžete snadno rozhodnout.

Půjčka ExpressCash může být řešením pro ty, co si nemohou půjčit u banky, potřebují bezúčelný úvěr s výplatou v hotovosti a nemusejí mít ani bankovní účet. K největším výhodám patří vysoký úvěrový rámec i pro nové klienty a dlouhá doba splatnosti. Klienti kladně hodnotí i jednoduché podání žádosti o úvěr přes internet či po telefonu i přehledné webové stránky.

Výše poplatků, resp. úrokových sazeb je však opět vyšší. RPSN je skutečně hodně vysoká a zaplatíte často i více než dvojnásobek půjčené částky. Hotovostní půjčka ExpressCash proto nepatří k moc výhodným úvěrovým produktům. Při nižších částkách půjčky a nižší měsíční splátce na dlouhou dobu splatnosti však o ní lze uvažovat. V každém případě platí, že poskytovatel půjčky ExpressCash je seriózní, jde o prověřenou společnost a půjčka je bezpečná.

Napsat komentář