Půjčka do 5000


Klienti, kteří si chtějí půjčit peníze krátkodobě a v menších sumách mohou využít nebankovních služeb s názvem SMS půjčky, které jim mohou zajistit částku od 1000 do 10 000 Kč.

U nás působí poskytovatelů těchto půjček větši množství, z toho důvodu jsme pro vás připravili přehled ověřených nebankovních společností, u kterých si můžete vzít úvěry v hodnotě několika tisíc korun na pár týdnů.

Omega Půjčka

Jednou z českých firem, která se zabývá poskytováním SMS půjček je úvěrová společnost Omega Financial. U této firmy je dostupná sms studentská půjčka do 5000 Kč, ovšem pokud si zde půjčujete poprvé, je možné si požádat maximálně o 3000 Kč.

Doba splatnosti u této nebankovní společnosti je volitelná. Čím nižší dobu si zvolíte, tím levnější poplatek za půjčení peněz zaplatíte. Horní hranice je 30 dnů.

Sjednání OmegaPůjčka je velmi snadné – vše totiž vyřídíte po internetu a není potřeba nikam chodit a zdržovat se pobočce. O půjčku si můžete zažádat 24 hodin denně díky online žádosti, vyřídit ji můžete tedy klidně až večer po práci.

Splátky se o u společnosti Omega Financial platí jednorázově. Před uplynutím doby splatnosti pošlete dluh i s navýšením zpět na účet této nebankovní společnosti.

Perfect Money půjčka

Konkureční firma, která nabízí podobné půjčky jako Omega Financial je firma Perfect Money. Jejich půjčka je také do 5000 Kč a pro nové klienty je první půjčka stejně jako u Omegy 3000 Kč.

Rozdílem u první půjčky je ale to, že Perfect Money ji nabízí zdarma – tedy bez navýšení. Půjčíte si tedy 3000 Kč a před uplynutím splatnosti stejnou částku splatíte, nic víc.

U Perfect Money je o něco kratší doba splatnosti. Maximálně si můžete půjčit na 21 dní, další možnosti jsou pak půjčka na 7 dní nebo na 14 dní.

1 komentář u „Půjčka do 5000“

Napsat komentář