Půjčka bez poplatku 1 kč

Schází vám peníze a rádi byste si krátkodobě vypůjčili pár tisíc korun? V tom případě není nic snazšího než se obrátit na některou nebankovní společnost, která poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou. Na trhu s finančními produkty takových firem funguje velké množství, která z nich vám ale půjčí i bez poplatku 1 kč předem?

SMS půjčka bez 1 Kč

Půjčky bez registračních poplatků, které si můžete vyřídit ihned po internetu nabízí několik firem, my vám ale můžeme doporučit českou Perfect Money s.r.o.

Jde o firmu, která u nás půjčuje lidem už pár let a za tu dobu už mají tisíce spokojených klientů. Jejich výhody spočívají především v rychlosti, nízkých poplatcích a výhodných bonusem.

Takovým bonusem je například půjčka ihned na účet zdarma. Nevěříte, že někdo půjčuje peníze jen tak, bez navýšení?

Perfect Money má tento bonus určen pro nové klienty, kteří si zde půjčují poprvé. Ti tak mohou využít úvěru až do 3000 Kč aniž by museli platit nějaké navyšení.

Půjčka bez poplatku 1 kčSamozřejmě, že Perfect Money půjčka má i své nevýhody. Patří mezi ně především nízká maximální cílová částka. Půjčit si zde můžete jen 5000 kč.

Dalším parametrem je pak krátká doba splatnosti – ta je maximálně 21 dní. U Perfect Money si však můžete splatnosti i za poplatek prodloužit o několik dnů.

Sjednání úvěru zde probíhá tak, že vyplníte krátký formulář přes internet a tím si vlastně podáte žádost. Poté jen počkáte na podklady ke smlouvě (jestliže jste novým klientem), vytisknete je, podepíšete a pošlete k Perfect Money. Ti vaši žádost schválí co nejrychleji to bude možné.