Půjčka 40000 akce ihned

Potřebujete rychle půjčit pár desítek tisíc a hledáte někoho, kdo půjčuje peníze rychle, nejlépe ihned? Přemýšlíte o tom, že využijete bankovní půjčky anebo naopak vyzkoušíte nějaký úvěr od poskytovatele z nebankovního sektoru?

V tom případě by vás mohlo zajímat tohle krátké porovnání oblíbených poskytovatelů půjček do 40 000 Kč.

Půjčka od banky

Díky široké nabídce bankovní institucí většinou pro zaměstnané lidi s příjmem není problém získat půjčky v hodnotě i několika set tisíc a to bez ručitele a dokládání účelu. Proto bychom rozhodně doporučovali zkusit si podat žádost o úvěr hlavně tam.

Využít při menších cílových částkách lze tak kontorenty nebo kreditky. Pokud máte tuto finanční službu u banky vyřízenou, stačí peníze získat odsud.

Bohužel zde bývá docela krátké bezúročné období a zhruba po měsíci už platit vyšší úroky než u klasické půjčky.

Nebankovní půjčka od úvěrové společnosti

Kromě bank samozřejmě na trhu s financemi působí další firmy jako Cetelem, Provident, Home Credit a spousta dalších.


Půjčka 40000 akce ihnedHlavní výhody jsou v rychlosti a menších požadavcích na bonitu, často zde lze získat úvěr i když vám banka nepůjčí. Cenou za půjčení je však vyšší úrok a dále nevýhodné podmínky v případě nesplácení či pozdních splátek.

Stejně jako banky nabízí i nebankovní společnosti půjčky do 40 000 Kč bez dokládání účelu. Někdy je tak nebankovní půjčka 40 000 akce ihned jedinou možností, třeba proto, že vám banka s vaším příjmem už další úvěr neschválí, i když máte bonitu dobrou.

Takové půjčky využívají třeba maminky na mateřské dovolené, které jsou samoživitelky a nemají dostatek financí na řízení domácnosti, nebo potřebují třeba peníze na opravu auta.

Napsat komentář