Půjčení peněz online

Chcete rychle získat úvěr či půjčku? Nemáte čas na vyřizování a sjednávání půjčku na pobočce banky a chtěli byste si ji raději vyřídit po internetu? Pak máte několik možností, jak peníze získat.

Ne každá banka totiž půjčí peníze svým klientům i online, spíše jsou takové finanční instituce výjimkou.

Česká spořitelna – půjčky online

Jednou z bank, která nabízí půjčení peněz online je Česká spořitelna. Přímo na jejich stránkách najdete půjčku, kterou je možné získat až do půl milionu korun. Jedná se o bezúčelovou půjčku, což jistě většinu klientů potěší. Tato půjčka je nabízena aniž byste k ní potřebovali zástavu či zajištění, jediné co banka vyžaduje je dokázání schopnosti splácet úvěr.

ČSOB – půjčky online

Další bankou, která umožňuje půjčení peněz online je ČSOB. U této banky si také sjednáte bezúčelový úvěr. Díky jejich online kalkulačce si snadno spočítáte, kolik peněz si můžete půjčit a jaké splátky pak budete platit.

Nebankovní půjčky online

Kromě bank si ovšem můžete půjčit peníze po internetu také z nebankovního sektoru. Existuje mnoho různých nebankovních společností, které vám půjčí peníze online. Některé z nich dokonce umožňují získat mikroúvěr po SMS nebo telefonicky. U nebankovních společností jsou ovšem mnohem vyšší úroky a většinou také kratší doba splatnosti.