Provident zkušenosti

Nebankovních společností u nás funguje opravdu velké množství, některé jsou větší, menší, známější nebo méně známé. Mezi tu nejznámější a nejoblíbenější u nás ovšem jistě patří firma Provident Financial.

Tato nebankovní společnost se zaměřuje na poskytování půjček především rizikovějším klientům, kteří nemohou půjčku získat v bance. Patříte mezi takové klienty i vy? Měli jste v minulosti problémy se splácením a tak jste se dostali do bankovního registru?

Nebo nemáte dostatečné příjmy na dokládání příjmů anebo chcete bezúčelovou půjčku? V takovém případě se můžete na společnost Provident Financial obrátit.

U tohoto poskytovatele půjček a úvěrů si můžete půjčit částku od 3 000 – 50 000 Kč. Jedná se tedy především o menší a krátkodobé půjčky, které můžete využít například, když vám chybí peníze před výplatou.

Splatnost dluhů u Provident je většinou v řádech týdnů. Výhody půjček od Provident jsou v tom, že nemusíte mít ručitele, abyste měli na půjčku nárok. Neplatí se zde také žádné poplatky předem.

V čem je ovšem problém jsou úroky. Úrokové sazby, které jsou univerzálně udávané v RPSN jsou zde opravdu velké, obvykle se pohybují okolo 500 %.

Za půjčku v hodnotě 3000 Kč tedy například zaplatíte celkem 5 000 Kč. Zkušenosti klientů jsou u Provident ovšem co se týká získávání půjček relativně dobré.