Cetelem zkušenosti

Pokud casto nakupujete na splátky, pak už jste se jiste setkali s možností, nakoupit na splátky díky Cetelem. Jedná se o jednu z dalších nebankovních spolecností, které nabízejí své služby v oblasti spotrebitelských úveru.

S firmou Cetelem se mužete setkat jak v internetových, tak v kamenných obchodech, ale samozrejme je mužete se svojí poptávkou kontaktovat prímo.

Na svých internetových stránkách totiž nabízejí nekolik ruzných produktu, díky kterým mužete získat potrebné financní produkty.

Mezi oblíbený zpusob, jak si u Cetelem pujcit je Osobní pujčka. Jedná se o klasickou pujcku, kterou si mužete sjednat s úcelem nebo na cokoliv.

Zajímavostí je, že Cetelem nabízí mezi svými úverovými produkty také konsolidaci pujcek, což u nás preci jenom není samozrejmostí.

Mezi produkty od Cetelem patrí ale také možnost získat auto na splátky. Auto na splátky si mužete porídit v hodnote od 20 000 – 1 000 000 Kc a to bez rucitele. Zkušenosti klientu s tou nebankovní spolecností nejsou vubec špatné, Cetelem vyrizuje pujcky rychle a bez problému.

Viz –

Ne každý ovšem ocení nabídku jejich dalších produktu, které se vám snaží nabídnout. Obzvlášte problematické mohou být kreditní karty, které nejsou mezi klienty kvuli úrokovým sazbám príliš výhodné.