NetCredit s.r.o. půjčka – přihlášení


Nebankovní sms půjčky můžeme rozdělit do dvou skupin a to podle toho, zda při žádosti o půjčku vyžadují doložení příjmu (klient musí mít stálý příjem), anebo tento faktor nekontrolují a půjčit třeba i lidem bez zaměstnání nebo lidem, kteří pobírají sociální dávky.

Nebankovní společnost Netcredit můžeme rozhodně zařadit do první kategorie, bohužel pro některé zákazníky tato firma má v požadavcích na klienta stálý příjem. Jaké půjčky může tato firma nabídnout?

Netcredit nabízí rychlé půjčky každému, kdo splní podmínky pro schválení úvěru, až do 4500 Kč ihned na účet. Při opakované půjčce je však možné získat skoro až třikrát tolik, maximální půjčka je 12 000 korun.

Jak získat SMS půjčku od Netcredit

Půjčky a úvěry tohoto typu jsou mezi lidmi tolik oblíbené proto, že je můžete získat opravdu rychle. Kvůli tomu, že není potřeba vyřizování žádných formalit osobně, ale vše můžete vyřešit po internetu pohodlně z domova je proces extrémně rychlý.

Stačí, když vyplníte žádost na jejich internetových stránkách, kde se ihned dozvíte, jaká je splátka, do kdy dluh splatit a kolik budete platit na úrocích.

Pokud jste novým klientem, který si bere u Netcredit půjčku poprvé, potom musíte zajistit ještě jednu věc a to úspěšné odeslání registračního poplatku – je třeba odeslat 1 haléř z vašeho bankovního konta.

Kdo může půjčku získat

Jak už jsme zmínili v úvodu, půjčky schvalují pouze lidem, kteří mají pravidelný příjem. Dále nesmí mít žadatel o půjčku aktivní zápis v registru dlužníků a musí splňovat věkový limit 20 – 70 let. Je zde také nutnost trvalého pobytu v ČR.

Napsat komentář