Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí


Jestliže patříte i vy mezi ty, kteří si občas potřebují půjčit peníze, potom jste již určitě narazili na možnost půjčení peněz čistě po internetu, bez nutnosti osobní schůzky či kontaktu na pobočce. Tato forma půjčování peněz u nás funguje už nějakou dobu, pro někoho je to ale možná stále ještě novinka.

Tyto půjčky u nás začali s příchodem tzv. finských úvěrů, které začala nabízet především firma Ferratum, která přišla jako dceřiná společnost zahraniční korporace ze Skandinávie.

Úspěch této firmy se úspěšně snaží okopírovat mnoho dalších nebankovních společností a snad každého půl roku se objeví lokální nebankovní společnost, která nabízí podobné půjčky online.

nebankovni-pujckyRychlé půjčky bez dokládání příjmů

Výhod těchto půjček je hned několik. Nejde jen o rychlé a snadné sjednání, ale i o podmínky úvěrů či úrokové sazby.

  • Rychlé sjednání – online půjčky si vyřídíte pohodlně z domu, bude vám stačit jen připojení k internetu, občanka a vlastní bankovní účet. Stačí se zaregistrovat u vybrané nebankovní společnosti kde opravdu půjčí, zvolit si výšku půjčky a dobu splatnosti. Potom už jen zaplatíte ověřovací poplatek 1 Kč z vašeho účtu a do 3 pracovních dnů jsou peníze u vás.
  • Půjčky i bez dokládání příjmů – protože jde o úvěry s nízkou maximální cílovou částkou, mohou si o úvěr požádat i lidé s horší bonitou, kteří například nemají dostatečný pravidelný příjem pro získání banky. Často zde také není nutnost mít čisté registry dlužníků a půjčit si tak mohou i lidé se zápisem v SOLUSu.
  • První půjčka zdarma – několik vybraných firem nabízejících nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí bez úroku, mezi které patří například Kredito24.cz nebo Zaplo Finance.

Kde vybrat půjčku?

Pokud by se vám líbilo získat první půjčku zadarmo anebo nedokazovat potvrzení o příjmu, projděte si online srovnávače půjček a úvěrů, kde najdete kromě Zaplo půjčky také seznam podobných firem s možností řazení podle parametrů půjček.

Napsat komentář