MSD – Metropolitní spořitelní družstvo – diskuze, krach

Chcete své peníze skutečně dobře zhodnotit a banky Vám připadají nevýnosné a drahé? Rádi byste měli nad svými financemi skutečně dohled?

Pak jste tu správně, MSD – Metropolitní spořitelní družstvo Vám toto vše nabízí a také mnohem více. Investujte efektivně. MSD – Metropolitní spořitelní družstvo patří ke stabilním záložnám v ČR fungující od roku 1999.

Nabízí Vám spořicí účet, termínované vklady s nejvyšším zhodnocením v porovnání s konkurencí na českém trhu. MSD – Metropolitní spořitelní družstvo je nezávislá, komunitní a spolehlivá nebankovní záložna pro kohokoli z Vás.

Navíc, každý člen MSD má možnost přímo ovlivňovat chod a zájmy družstva, to Vám žádná banka neposkytne.

MSD – Metropolitní spořitelní družstvo nabízí spoření pro každého

Jednou z efektivních investic jsou spořicí účty a termínované vklady. MSD – Metropolitní spořitelní družstvo nabízí oba produkty s vysokým zhodnocením. U spořícího konta je to 2,1 % p.a. a pro termínovaný vklad dokonce až 4,9 % p.a.

Spořicí účet si může založit každý člen MSD nebo přímo na pobočkách, které se neustále rozšiřují ve všech krajích ČR. Samozřejmostí je smlouva na dobu neurčitou a zhodnocení 2,1 % ročně patří k nejvyšším, které lze dosáhnout.

V případě termínovaných vkladů máte možnost zhodnocení 2,4 až 4,1 % ročně s délkou vkladu 6, 12 nebo 24 měsíců. Minimální vklad je 100000 Kč, vysoké výnosy zaručeny. MSD – Metropolitní spořitelní družstvo Vám nabízí efektivní cestu zhodnocení peněz, nenechte je válet doma, investujte výhodně.

Metropolitní spořitelní družstvo nabízí také výhodné úvěry

Kromě investice poskytuje MSD – Metropolitní spořitelní družstvo také výhodné úvěry na dobu 1 roku až do 3 let. Jedná se zejména o firemní segment, oblast provozního financování, úvěry pro developerské projekty či nákupy nemovitostí. Přijetí, schválení i vedení účtu je zcela bez poplatku, včetně bezplatného předčasného splacení půjčky.

MSD je tu pro všechny, staňte se členem

Členem MSD se můžete snadno stát i Vy, fyzická nebo právnická osoba. Jako člen družstva můžete využívat všechny služby a navíc se sami podílet na práci a zájmech družstva hlasováním. Každý člen má rovnocenně 1 hlas.

K registraci stačí se prokázat potřebnými doklady a uzavřít členství na pobočce a složit základní vklad 100 Kč. MSD – Metropolitní spořitelní družstvo je tu pro všechny, s vysokými výnosy investic, úvěry, poradenství a aktivní spoluúčast na chodu družstva.

MSD – Metropolitní spořitelní družstvo je transparentní pro každého člena, to žádná banka nenabízí. MSD – Metropolitní spořitelní družstvo je záložna, dostupná všem.

Každý člen družstva je jeho aktivním prvkem a MSD mu dává ty nejvýhodnější podmínky efektivních investic na trhu. Můžete se stát členy a přesvědčit se sami. Na webu MSD jsou vždy dostupné aktuální informace o chodu družstva, o situaci a novinkách.